0

Akivarų tiltas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Akivarų tiltas

  • Leidėjas: Kronta
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 22x29, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9955-595-78-7

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Akivarų tiltas" aprašymas

Martyno Vainilaičio mitologinė pasaka "Akivarų tiltas" - tai eiliuotas kūrinys, parašytas remiantis kai kuriomis lietuvių liaudies sakmėmis. Žinoma, sakmių vėrinys tik papildo autoriaus fantaziją. Pagrindinė pasakos idėja - ištikimybė mylimam žmogui, kūrinio herojaus kova su piktosiomis mitinėmis būtybėmis.

Pasakoje daug humoristinių situacijų, nuotykių, dramatiškų įvykių. Labai spalvingi , įdomūs kūrinio tipažai.

Kūrinio leitmotyvas - kantrybė, ištikimybė, narsa, humaniškumas.

Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius pripažino šį leidinį geriausia 2006 metų pozijos knyga vaikams ir paaugliams.

Knygos dailininkė Irena Žviliuvienė

Parašykite atsiliepimą apie "Akivarų tiltas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Akivarų tiltas, kurią skaitytojams dovanoja Martynas Vainilaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Martynas Vainilaitis su knyga Akivarų tiltas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Akivarų tiltas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Martynas Vainilaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Akivarų tiltas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Akivarų tiltas" perkama kartu