0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Antikinė literatūra (vadovėlis aukštosioms mokykloms)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Antikinė literatūra (vadovėlis aukštosioms mokykloms)


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 6.94 SoldOut
Knygos "Antikinė literatūra (vadovėlis aukštosioms mokykloms)" aprašymas
Vadovėlis skirtas Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams. Anot autorės, norėdami geriau suprasti ne tik anglų, prancūzų, vokiečių ir kitų tautų literatūros kūrinius, bet ir savųjų praėjusiais šimtmečiais gyvenusių rašytojų veikalus, reikėtų pradėti studijuoti nuo antikinės literatūros.


Parašykite atsiliepimą apie "Antikinė literatūra (vadovėlis aukštosioms mokykloms)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie kitas studijas

Dalia Dilytė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Antikinė literatūra (vadovėlis aukštosioms mokykloms), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Antikinė literatūra (vadovėlis aukštosioms mokykloms) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Antikinė literatūra (vadovėlis aukštosioms mokykloms) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Antikinė literatūra (vadovėlis aukštosioms mokykloms)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dalia Dilytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Antikinė literatūra (vadovėlis aukštosioms mokykloms)" perkama kartu