0

Apie pamėklinę būtį

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Apie pamėklinę būtį

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 262
  • ISBN ar kodas: 9955-23-029-0

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Apie pamėklinę būtį" aprašymas
Devyni šią knygą sudarantys etiudai suskirstyti į tris dalis. Pirmoje surinkti tekstai, skirti Lietuvos kultūros istorijos metodologinėms, veikiau – kultūros istoriko savivokos problemoms. Antroje dalyje sudėti etiudai susiję su pranešimais, skaitytais Santaros-Šviesos konferencijose, atvirose aktualiai visuomeninei problematikai; juose aptariami dabartinės Lietuvos kultūros bei viešosios erdvės bruožai. Trečioje dalyje svarstomi kelių dabarties filosofinių ir parafilosofinių idėjų recepcijos bei transformacijos Lietuvoje ypatumai, išryškėję labiau akademinio pobūdžio seminaruose.
Visus devynis etiudus vienija pastanga galvoti ir kalbėti sąmoningai ir nuosekliai atsižvelgiant į gyvenamosios vietos bei laiko aplinkybes. Pirmieji jų variantai buvo spausdinti įvairiuose leidiniuose nuo 1996 iki 2006 metų.
Filosofijos mokslų daktaras Arūnas Sverdiolas yra Kultūros, filosofijos ir meno instituto vyriausiasis mokslinis bendradarbis, dėsto filosofinius kursus Vilniaus dailės akademijoje ir Vilniaus universitete.

Parašykite atsiliepimą apie "Apie pamėklinę būtį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Apie pamėklinę būtį, kurią skaitytojams dovanoja Arūnas Sverdiolas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Arūnas Sverdiolas su knyga Apie pamėklinę būtį jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Apie pamėklinę būtį patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Arūnas Sverdiolas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Apie pamėklinę būtį palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Apie pamėklinę būtį" perkama kartu