0

Aploti ne tą medį: stulbinantis tyrimas, atskleidžiantis, kodėl (beveik) viskas, ką žinote apie sėkmę – netiesa

  • Nuolaida knygai -35%
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 19,69 €*
Sutaupote: 6.70 € (35%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Aploti ne tą medį: stulbinantis tyrimas, atskleidžiantis, kodėl (beveik) viskas, ką žinote apie sėkmę – netiesa

  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 424
  • ISBN ar kodas: 9786094373930

2020-10-31 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Aploti ne tą medį: stulbinantis tyrimas, atskleidžiantis, kodėl (beveik) viskas, ką žinote apie sėkmę – netiesa" aprašymas

Knygų ir straipsnių apie tai, kaip susilaukti sėkmės yra labai daug. Tačiau, autorius Eric Barcer teigia, kad didžioji dalis mūsų skaitytų patarimų apie gyvenimo pasiekimus buvo logiški, nuoširdūs, bet paprasčiausiai klaidingi. Eric Barker knygoje „Aploti ne tą medį: stulbinantis tyrimas, atskleidžiantis, kodėl (beveik) viskas, ką žinote apie sėkmę – netiesa“ įrodo, kad kiekvienas gali patirti sėkmę! Jo patarimai ir metodai yra visiškai kitokie nei girdėjote iki šiol!

Skaitydami šią knygą sužinosite:

Kodėl klasės pirmūnai beveik niekada netampa milijonieriais, o ilgos darbo valandos bei kruopštumas negarantuoja karjeros.
Kaip paversti savo didžiausią silpnybę didžiausia stiprybe.
Kodėl pačius geriausius bendradarbiavimo patarimus girdime iš serijinių žudikų, gaujos narių bei plėšikų.
Kodėl nepavyksta labiau pasitikėti savimi bei ar būtinai tai reiškia pralaimėjimą.
Kaip surasti darbo ir asmeninio gyvenimo balansą remiantis Čingischano naudota strategija, Alberto Einšteino klaidomis ir maža Žmogaus voro pamoka.

„Aploti ne tą medį: stulbinantis tyrimas, atskleidžiantis, kodėl (beveik) viskas, ką žinote apie sėkmę – netiesa“ skaitytojai pažvelgs į tai, kas nepaprastai sėkmingus žmones išskiria iš kitų ir išsiaiškins, kad kartais visai gerai yra neatsidurti tarp tų laimingųjų. Knyga remiasi realia statistika ir linksmiausiais pasakojimais. Ji padės suprasti, kas siekiant sėkmės veikia, o kas ne. Tad pagaliau galėsite nustoti spėlioti ir pradėti gyventi normalų gyvenimą.

Eric Barker knyga „Aploti ne tą medį“ buvo išrinkta „Wall Street Journal“ bestseleriu. Autorius mokslinius tyrimus rinko beveik dešimt metų. Rašytojas nestokoja humoro, todėl skaityti patarimų knygą bus ne tik naudinga, bet ir juokinga. Įvairiose istorijose sutiksime realias garsenybes, tokias kaip Izaokas Niutonas, Albertas Einšteinas, taip pat susipažinsime su serijiniais žudikais, genialiais šachmatininkais, jūrų pėstininkais, ekstremaliais sportininkais ir kitais išskirtiniais keistuoliais. Ši knyga įkvepia norą keisti gyvenimą ir atlaidžiau žiūrėti į savo silpnybes.

Eric Barker rašo humoristinį patarimų tinklaraštį „Barking Up the Wrong Tree“ (www.bakadesuyo.com). Jo savaitinį naujienlaiškį užsiprenumeruoja daugiau nei 320 000 žmonių, o turinį reguliariai skelbia „Time Magazine“, „The Week“ ir „Business Insider“. Taip pat autoriaus tekstai yra pasirodę prestižiniuose leidiniuose „New York Times“, „Wall Street Journal“ ir „Financial Times“. Eric Barker taip pat yra geidžiamas pranešėjas skaitęs paskaitas didžiausiose pasaulio kompanijose.

Iš anglų kalbos vertė Dalia Janušaitienė

Parašykite atsiliepimą apie "Aploti ne tą medį: stulbinantis tyrimas, atskleidžiantis, kodėl (beveik) viskas, ką žinote apie sėkmę – netiesa"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Eric Barker parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Aploti ne tą medį: stulbinantis tyrimas, atskleidžiantis, kodėl (beveik) viskas, ką žinote apie sėkmę – netiesa, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Aploti ne tą medį: stulbinantis tyrimas, atskleidžiantis, kodėl (beveik) viskas, ką žinote apie sėkmę – netiesa aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Aploti ne tą medį: stulbinantis tyrimas, atskleidžiantis, kodėl (beveik) viskas, ką žinote apie sėkmę – netiesa už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Aploti ne tą medį: stulbinantis tyrimas, atskleidžiantis, kodėl (beveik) viskas, ką žinote apie sėkmę – netiesa? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eric Barker tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Aploti ne tą medį: stulbinantis tyrimas, atskleidžiantis, kodėl (beveik) viskas, ką žinote apie sėkmę – netiesa" perkama kartu