⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Michail Litvak (g. 1938 m. birželio 20 d., Rostovas prie Dono, Rusija) – medicinos mokslų daktaras, psichologas, psichoterapeutas, praktinės ir populiariosios psichologijos knygų autorius.

Gydytojo ir tarnautojos šeimoje gimęs Michail Litvak 1961 m.

Michail Litvak knygos

Rasta: 2

Psichologinis aikido | Michail Litvak
14,79 €
Turime sandėlyje
Rasta: 2

baigė Valstybinį Rostovo medicinos institutą ir buvo pašauktas į armiją. Ten tarnavo įvairiuose medicinos padaliniuose. Atlikęs tarnybą nuo 1967 m. dirbo psichiatru Rostovo medicinos universiteto psichiatrijos ligoninėje, o nuo 1980 m. dėstė psichiatriją, narkologiją, psichoterapiją, medicininę psichologiją ir seksologiją gydytojų tobulinimosi institute.
IKi 1980 m. gydytoją labiausiai domino šizofrenija – šiai ligai jis skyrė per 30 savo mokslinių straipsnių. Vėliau susidomėjo psichoterapija, psichosomatika, seksologija ir medicinos psichologija.

Gydydamas pacientus bei studijuodamas užsienio autorių literatūrą Michail Litvak suprato, kad pacientus reikia gydyti ne tik vaistais ir ties humaniškumo riba balansuojančiais metodais. Labai svarbu įsigilinti į kiekvieno žmogaus išgyvenimus, jo santykius su aplinkiniais, suprasti ligos atsiradimo priežastis, mokytis bendrauti su pačiu savimi, artimaisias ir nepažįstamais žmonėmis, t. y.  teisingai komunikuoti. Remdamasis Freudu, Adleriu ir kitais psichoanalizės autoritetais, jis sukūrė savistabos metodą „Psichologinis aikido“, kuris iki šiol naudojamas ne tik medicinoje, bet ir verslo įmonėse, mokyklose, sporte.

Visą sukauptą patirtį ir rezultatus Michail Litvak išdėstė disertacijoje, kurioje jis nagrinėja asmeninių santykių sistema paremtą neurozių gydymą. 1989 m. ją sėkmingai apgynė Tomsko Moksliniame psichinės sveikatos tyrimų institute. 2001 m. psichologas išėjo iš darbo ir visą laiką skyrė visuomeninei veiklai bei savo idėjų populiarinimui. Jis skaitė paskaitas ir seminarus Rostovo prie Dono, Maskvos, Portlando ir Niujorko universitetuose.

1982 m. Michail Litvak įsteigė KROSS klubą (Pagalbos norintiems valdyti stresines situacijas klubas). Klubas rengė mokymus pagal jo sukurtas mokymo metodikas – jos pasiteisino ir padėjo daugybei žmonių. Klubo sėkmė paskatino jo plėtrą – šiandien mokymai prieinami keturiasdešimtyje regionų Rusijoje ir 23-ose Europos bei Amerikos šalyse.

Michail Litvak rašyti pradėjo 1992 m., kai pasirodė pirmoji jo knyga „Psichologinis aikido“. Ši knyga buvo išversta į anglų, prancūzų, bulgarų ir lietuvių kalbas. 1995 m. išleista antroji jo knyga „Jei nori būti laimingas“, kuri skirta bendravimo psichologijai. Lietuvių kalba išleista  knyga „Kaip sužinoti ar pakeisti likimą“. Iš viso Michail Litvak parašė 30 knygų.