0

Apskaitos anglų-lietuvių kalbų aiškinamasis žodynas

  • Nuolaida knygai -69%
Internetu: 5,99 €
Knygyne: 18,99 €*
Sutaupote: 13.00 € (69%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Apskaitos anglų-lietuvių kalbų aiškinamasis žodynas

  • Leidėjas: Conto litera
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 186
  • ISBN ar kodas: 9789986836322

2020-06-30 5.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

"Apskaitos anglų-lietuvių kalbų aiškinamasis žodyną" sudaro apie 2500 angliškų terminų, aiškinamų lietuviškai iš apskaitos, audito, analizės, kontrolės, teisės ir kt. įmonių valdymui reikalingų sričių remiantis Lietuvos Respublikos teisės aktai ir praktika.


"Apskaitos anglų-lietuvių kalbų aiškinamasis žodynas" skirtas buhalteriams, auditoriams, analitikams, vadovams ir jų padėjėjams bei apskaitos, audito, vadybos bei pan. specialybių studentams. Žodynas pravers ir finansinių bei apskaitos tekstų vertėjams.


PRATARMĖ


Finansinė atskaitomybė, teikianti vartotojams, priimantiems ekonominius sprendimus, naudingą informaciją apie įmonės finansinę būklę, veiklos rezultatus bei pinigų srautus, neretai interpretuojama skirtingai. Siekiant išvengti nesusikalbėjimo tarp finansinės atskaitomybės vartotojų derėtų naudoti vienodus terminus ir sąvokas. Mokesčių, apskaitos ir finansų valdymo srityse dirbantiems apskaitos specialistams vis dažniau tenka skaityti anglišką verslo literatūrą kurios terminologija pakankamai sudėtinga, todėl apskaitos terminų vienodas aiškinimas gerokai palengvintų skaitomos medžiagos suvokimą. Lietuvoje išleistų apskaitos žodynų yra nedaug, jie nedidelės apimties. Apskaitos specialistai jaučia tokios literatūros stygių. Sis apskaitos terminų žodynas taps geru pagalbininku ekonominės užsienio literatūros skaitytojams, nes išplės galimybes naudotis profesine literatūra anglų kalba. Juk Lietuvai įstojus į ES ir prasidėjus laisvam kapitalo bei darbo jėgos judėjimui ir vykstant apskaitos harmonizavimo procesams atsirado ypač didelis apskaitos literatūros anglų kalba poreikis.


Šio apskaitos terminų žodyno autorė atliko didžiulį darbą surinko dažniausiai naudojamus apskaitos terminus ir sąvokas ir pateikėjų paaiškinimus. Dėl kai kurių sąvokų interpretavimo ekonomistai bei finansininkai galėtų dar diskutuoti, tačiau nebegalima atmesti ir apskaitos, kaip savarankiško mokslo, specifikos. Todėl būtent čia atsiskleidė autorės apskaitos žinių kompetencija, pagrįsta ilgamete praktika. Vitalijos Bagdžiūnienės profesinė veikla glaudžiai susijusi su buhalterija ir finansais: ji 1996 m. tapo atestuota auditorė, sukaupė pedagogo ir eksperto apskaitos srityje patirtį. Autorė yra išleidusi dvylika knygų ir paskelbusi daug straipsnių periodinėje spaudoje apskaitos tematika. Jos straipsnius galima laikraščiuose „Mokesčių žinios" ir „Verslo žinios". V. Bagdžiūnienė verčia populiarių užsienio autorių knygas apskaitos ir finansų tematika, kurios yra paklausios tarp įmonių vadovų, finansų specialistų bei ekonomiką apskaitą, finansus, bei vadybą ir administravimą studijuojančių studentų.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu