-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Mechanikos terminų žodynas

Kaina: 68,36 €
Kaina su kodu: 61,53 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 68.363 InStock
Į krepšelį 61,53 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Mechanikos terminų žodynas “ aprašymas

Šis "Mechanikos terminų žodynas" yra pirmasis daugiakalbis mechanikos žodynas Lietuvoje. Mechanika – viena iš plačiausių mokslo krypčių. Vadovėliuose, mokslo leidiniuose, techniniuose ir norminiuose dokumentuose yra daug teorinės ir taikomosios mechanikos, mechanikos inžinerijos, transporto inžinerijos, medžiagų inžinerijos ir kitų mokslo šakų terminų. Rengėjai sprendė nelengvus uždavinius – kaip parinkti taisyklingus ir sunorminti lietuvių kalbos terminus, surasti tinkamus kitų kalbų atitikmenis. Žodyne pateikiama beveik 50 000 lietuviškų terminų su jų atitikmenimis, vokiečių, anglų, prancūzų ir rusų kalbomis. Leidinys bus naudingas tvarkant, norminant ir plėtojant su mechanika susijusius terminus, kurių dauguma yra svarbūs ne tik mechanikos specialistams, gamybininkams, mokslininkams, dėstytojams bei studentams, specialiosios literatūros kūrėjams, redaktoriams, bet ir plačiajai visuomenei.

Autoriai: Antanas Žiliukas (vadovas), Antanas Juozas Bražiūnas, Alvydas Kondratas, Liudas Kuliavas, Jonas Mockaitis, Donatas Markšaitis, Vytautas Ostaševičius, Albinas Palionis, Rymantas Tadas Toločka, Pranas ŽiliukasParašykite atsiliepimą apie „Mechanikos terminų žodynas “

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Specializuoti žodynai

Alvydas Kondratas, Antanas Juozas Bražiūnas, Antanas Žiliukas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Mechanikos terminų žodynas “, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Mechanikos terminų žodynas “ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Mechanikos terminų žodynas “ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Mechanikos terminų žodynas “? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alvydas Kondratas, Antanas Juozas Bražiūnas, Antanas Žiliukas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Mechanikos terminų žodynas “ perkama kartu