0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mechanikos terminų žodynas " aprašymas

Šis "Mechanikos terminų žodynas" yra pirmasis daugiakalbis mechanikos žodynas Lietuvoje. Mechanika – viena iš plačiausių mokslo krypčių. Vadovėliuose, mokslo leidiniuose, techniniuose ir norminiuose dokumentuose yra daug teorinės ir taikomosios mechanikos, mechanikos inžinerijos, transporto inžinerijos, medžiagų inžinerijos ir kitų mokslo šakų terminų. Rengėjai sprendė nelengvus uždavinius – kaip parinkti taisyklingus ir sunorminti lietuvių kalbos terminus, surasti tinkamus kitų kalbų atitikmenis. Žodyne pateikiama beveik 50 000 lietuviškų terminų su jų atitikmenimis, vokiečių, anglų, prancūzų ir rusų kalbomis. Leidinys bus naudingas tvarkant, norminant ir plėtojant su mechanika susijusius terminus, kurių dauguma yra svarbūs ne tik mechanikos specialistams, gamybininkams, mokslininkams, dėstytojams bei studentams, specialiosios literatūros kūrėjams, redaktoriams, bet ir plačiajai visuomenei.

Autoriai: Antanas Žiliukas (vadovas), Antanas Juozas Bražiūnas, Alvydas Kondratas, Liudas Kuliavas, Jonas Mockaitis, Donatas Markšaitis, Vytautas Ostaševičius, Albinas Palionis, Rymantas Tadas Toločka, Pranas ŽiliukasParašykite atsiliepimą apie "Mechanikos terminų žodynas "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Specializuoti žodynai

Alvydas Kondratas, Antanas Juozas Bražiūnas, Antanas Žiliukas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Mechanikos terminų žodynas , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Mechanikos terminų žodynas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Mechanikos terminų žodynas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Mechanikos terminų žodynas ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alvydas Kondratas, Antanas Juozas Bražiūnas, Antanas Žiliukas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mechanikos terminų žodynas " perkama kartu