0

Apynėli žaliasai (CD)

14,19 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Apynėli žaliasai (CD)

  • Leidėjas: Sutaras
  • Išleidimo metai: 2002
  • ISBN ar kodas: SMF-013

2020-09-30 14.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Apynėli žaliasai (CD)" aprašymas

Vilniaus geologų folkloro ansamblis APYNYS yra vienas aktyviausių Lietuvoje. Ansamblio dalyviai, dirbantys įvairiose geologinėse organizacijose, dalyvauja miesto šventėse, festivaliuose, radijo ir TV programose. APYNYS koncertavo Egipte, Graikijoje, Gruzijoje, Ispanijoje, Italijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Vokietijoje, Austrijoje. Ansamblio repertuare - 19a. pabaigos 20a. pradžios dainos ir šokiai iš Dzūkijos ir Aukštaitijos. Muzikantai griežia armonika, smuiku, basetle, kanklėmis, birbyne, lamzdeliu, dambreliu, skudučiais, ragais ir kitais autentiškais instrumentais.

Parašykite atsiliepimą apie "Apynėli žaliasai (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Apynėli žaliasai (CD), kurią skaitytojams dovanoja Apynys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Apynys su knyga Apynėli žaliasai (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Apynėli žaliasai (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Apynys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Apynėli žaliasai (CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Apynėli žaliasai (CD)" perkama kartu