0

Ar bijai sušlapti?

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2013-11-01 Ariadna

Labai faina knyga, rekomenduoju :)

Informacija

Ar bijai sušlapti?

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • ISBN ar kodas: 9789955234432

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Ar bijai sušlapti?" aprašymas
Meškiukas ir Drambliukas leidžiasi į kelionę, norėdami išvysti vaivorykštę. Tačiau kur jos ieškoti? Jie tik žino, kad norėdami ją rasti nereikia bijoti sušlapti. Tačiau kuriose jūrose mariose slypi vaivorykštė? Mažieji skaitytojai kviečiami nebijoti sušlapti ir į vaivorykštės paieškas leistis drauge.
Lietuvos menininkė grafikė Laisvydė Šalčiūtė naudoja įvairias priemones, tačiau tikroji jos stichija – piešinys. Jos nuotaikingi, originalūs grafikos bei tapybos darbai skleidžia jaukią šilumą, o pačios autorės iliustruotos vaikiškos knygutės verčia nusišypsoti ne tik mažuosius skaitytojus. Dailininkė yra sukūrusi tris knygeles vaikams („Raudonas kamuolys“ (2004), „Nykštuko kepurėlė“ (2005), „Žiemos pasaka“ (2006). 2002 metais jos knygos „Raudonas kamuolys“ sumanymas diplomu įvertintas VIII tarptautinėje knygų iliustracijų parodoje Venecijoje.
2013-11-01

Labai faina knyga, rekomenduoju :)

Parašykite atsiliepimą apie "Ar bijai sušlapti?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ar bijai sušlapti?, kurią skaitytojams dovanoja Laisvydė Šalčiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Laisvydė Šalčiūtė su knyga Ar bijai sušlapti? jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ar bijai sušlapti? patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laisvydė Šalčiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ar bijai sušlapti? palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ar bijai sušlapti?" perkama kartu