⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ar jis yra tas tikrasis?

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-10-31 1.99 SoldOut

Knygos "Ar jis yra tas tikrasis?" aprašymas


Šioje knygoje "Ar jis yra tas tikrasis? Ką reikėtų žinoti merginai prieš įsipareigojant" garsi
žmonių tarpusavio santykių ekspertė ir bestselerių autorė Mira
Kirshenbaum nagrinėja labai svarbų klausimą, į kurį daugumai merginų
tenka atsakyti: "Ar tai tas vaikinas, kuriam turėčiau įsipareigoti?" "


Ar norėtumėte turėti stiklinį rutulį, kuris parodytų, ar jūsų vaikinas yra tas Tikrasis? Gal pavargote draugaudama su vaikinais, kurie jums netinka? Jūs ne viena tokia. Daug merginų santykiuose su vaikinais priima netinkamus sprendimus ir įsipareigoja tiems, kurie nepadaro jų laimingų.

Manykite, kad dabar tokį stiklinį rutulį jau turite. Šioje knygoje plačiai pasaulyje žinoma žmonių tarpusavio santykių ekspertė ir bestselerių autorė Mira Kirshenbaum nagrinėja labai svarbų klausimą, į kurį daugumai merginų tenka atsakyti: „Ar tai tas vaikinas, kuriam turėčiau įsipareigoti?"

Tūkstančiams moterų padėjusi rasti ilgalaikę meilę, autorė supratingai ir atvirai dalijasi sukaupta patirtimi ir siūlo metodą, kaip merginoms nuspręsti, reikia ar nereikia vaikinui įsipareigoti.


Perskaičiusi knvgą "Ar jis vra tas Tikrasis?" jūs:

1. suprasite, ar vaikinas perspektyvus ar ne;

2. sugebėsite atskirti, ar yra tikra trauka su visais penkiais jos elementais ar jos nėra;

3. suprasite, kad norint patirti laimingą meilę reikia kuo greičiau nutraukti ryšius su netinkamu vaikinu;

4. išsiaiškinsite, ko jums reikia, kad būtumėte laiminga, ir galop imsite to siekti.

6. jūs sužinosite, ko iš tikrųjų norite iš santykių su vaikinu, atgausite pasitikėjimą savimi, nebegaišite laiko su tais, kurie jums netinka.

7. taigi tai knyga, kurią turėtų perskaityti kiekviena moteris, norinti rasti tikrą laimę meilėje.


„Naudingas ir įžvalgus vadovas, padedantis išvengti nesėkmių santykiuose, parašytas labai suprantama kalba."

SUSAN FORWARD, knygos "Men Who Hate Women and the Women Who Love Them" autorė„Ši knyga skirta visoms moterims, turinčioms santykių su vyrais problemų. Kirshenbaum žingsnis po žingsnio padeda skaitytojoms suprasti save ir priimti sprendimą joms labai svarbiu gyvenimo periodu... Perskaičiusi šią knygą greičiau sužinosite, ar vaikinas yra tas Tikrasis. Kiekviena moteris yra verta surasti tą Tikrąjį."


DR. DOROTHY FIRMAN, knygos "Daughters and Mothers: Making It Work" ir New York Times bestselerio "Chicken Soup for the Mother and Daughter Soul" bendraautorė


"Jei anksčiau nieko apie mane nebuvote girdėjusi, manau jums bus įdomu sužinoti, kad daugiau kaip trisdešimt metų dirbau psichoterapeute ir esu parašiusi nemažai knygų apie žmonių tarpusavio santykius. Ši mano knyga yra devintoji.

Bet tai tik paviršiniai duomenys apie mane. Ko gero, daug svarbiau yra tai, kad jau nuo vaikystės man rūpėjo meilė - kas ji yra, kas ją pagimdo, kas neleidžia išblėsti.

Beje, mano skaitytojai verti žinoti ir tai, kad savo meilės reikaluose esu labai išranki ir ne taip lengva man įtikti. Šiaip ar taip, nuostabu, kad aš kai ką suradau. Tiksliau sakant, ne kai ką, o tą Tikrąjį. Jei suradau aš, vadinasi, visos galite surasti."


Mira Kirshenbaum


Mira Kirshenbaum yra Chestnut Hill instituto Bostone klinikos direktorė, tarptautiniu mastu žinoma, apdovanojimų laimėjusi knygų apie žmonių santykius autorė. Kartu su šia, ji yra parašiusi devynias knygas, tarp jų: "Parent/Teen Breakthrough"; "Too Good to Leave, Too Bad to Stay"; "Everything Happens for a Reason"; "Weekend Marriage". Ji dalyvavo laidose 20/20, Today ir CBS Early Show, rašė kaip ekspertė į Cosmopolitan, Vogue, Glamour, Good Housekeeping. 


Iš anglų kalbos vertė Laima Gylienė


  • Autorius: Mira Kirshenbaum
  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 234
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai su atvartais
  • ISBN ar kodas: 9789955340065

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ar jis yra tas tikrasis?"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Ar jis yra tas tikrasis?", Mira Kirshenbaum. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Mira Kirshenbaum su knyga "Ar jis yra tas tikrasis?" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ar jis yra tas tikrasis?" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mira Kirshenbaum. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ar jis yra tas tikrasis?" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ar jis yra tas tikrasis?" perkama kartu