0

Atlantidos atradimas

3.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2020-07-27

Gera knyga!

Informacija

Atlantidos atradimas

  • Leidėjas: Aukso pieva
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • ISBN ar kodas: 9786098105063

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Atlantidos atradimas" aprašymas

Knyga "Atlantidos atradimas" - tai stulbinantis veiksmo ir nuotykių trileris, atskleidžiantis Atlantidos paslaptis, čia susitinka "Bornas. Sunaikinta tapatybė" ir "Da Vinčio kodas".

Legendos pasakoja, kad neregėto grožio Atlantidos miestas, nuostabi, galinga ir turtinga civilizacija nugrimzdo į jūrą. Iki šiol šią istoriją gaubia mitai ir neatskleistos paslaptys.

Jaunuolis, praradęs atmintį, išplukdomas Haičio paplūdimyje. Pabudęs jis nė nenutuokia, kas jis toks ir iš kur atvyko. Vaikinas turi nepaprastų galių. Padedamas žavios merginos Martos, jis pradeda žūtbūtines tapatybės paieškas. Netrukus Achilas atsiduria pačiame dviejų civilizacijų mirtino žaidimo centre. Jo rankose raktas vienai didžiausių pasaulio paslapčių įminti. Už to slypi atsakomybė ir neregėtos galios.

"Atlantidos atradimas" - pirmoji trilogijos dalis. Pagal šią knygą kuriamas filmas.

Iš anglų k. vertė Milda Dyke

2020-07-27

Gera knyga!

2020-04-26

Visiškas bulvarinis šlamštas, sukurptas pindoso išplautomis smegenimis.

Parašykite atsiliepimą apie "Atlantidos atradimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Atlantidos atradimas, kurią skaitytojams dovanoja Marcus Blake. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Marcus Blake su knyga Atlantidos atradimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Atlantidos atradimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Marcus Blake. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Atlantidos atradimas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Atlantidos atradimas" perkama kartu