⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Atsiprašau, Slibinuk. Pjesės vaidinti vaikams

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 3.79 SoldOut

Knygos "Atsiprašau, Slibinuk. Pjesės vaidinti vaikams" aprašymas

Ramutė Skučaitė – poetė, dramaturgė, vertėja, Nacionalinės premijos laureatė.

Knygoje „Atsiprašau, Slibinuk!“ pateikiamos penkios pjesės vaikams.

Laumės, vaiduokliai, karaliai, gyvūnai ir kaip visada smalsūs vaikai kviečia kartu pakeliauti po stebuklų, burtų, žaidimų ir smagaus vaikiško juoko kupiną pasaulį. Šios pjesės puikiai tiks ne tik teatro, bet ir mokyklos scenai.


„Kreipiuosi į visus, kas dabar laiko rankose ir ketina skaityti šią knygą. Gal net ne aš į Jus kreipiuosi, gal tai kalba pati knyga savo penkiomis pjesėmis – lyg pasakomis, lyg ne – kuriose kantriai ir nekantriai laukia nemažas būrelis veikėjų – gerų ir nelabai... Nepaisant to gerumo ir to nelabai, jiems visiems reikia gyvo žodžio, judesio, supratimo. Tada jie atgis. Tik pagalvokit! – atgis ir gyvens! Atgis per Jus, kalbėdami Jūsų balsais, matydami Jūsų akimis, jausdami Jūsų širdelėmis. Ir bus tie patys, esantys čia, knygoje, ir tarsi kiti – tokie, kokius Jūs sukursite.“

Ramutė Skučaitė


  • Autorius: Ramutė Skučaitė
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 255
  • Formatas: 16x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986168843

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Atsiprašau, Slibinuk. Pjesės vaidinti vaikams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Atsiprašau, Slibinuk. Pjesės vaidinti vaikams", Ramutė Skučaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Ramutė Skučaitė su knyga "Atsiprašau, Slibinuk. Pjesės vaidinti vaikams" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Atsiprašau, Slibinuk. Pjesės vaidinti vaikams" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ramutė Skučaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Atsiprašau, Slibinuk. Pjesės vaidinti vaikams" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Atsiprašau, Slibinuk. Pjesės vaidinti vaikams" perkama kartu