Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Atsisveikinimas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 0.87 SoldOut

Knygos „Atsisveikinimas“ aprašymas

Pagrindinį herojų, Kauno universiteto politologijos studentą Darių Purą, geriausiai apibūdintų toksai verdiktas – kone absoliuti dvasinė tuštuma. Niekas iš tikrųjų nėra tapę jo savastimi: nei moksleiviu būnant dėl protesto kultivuota katalikybė, nei studijuojant pasigautos Rytų meditacinės praktikos, nei juo labiau sovietinio režimo ideologija. Net tarsi iš dangaus nukritusi laisvė suvokiama tik kaip galimybė pabėgti nuo pilkos ir slegiančios buities bei kasdienybės – į Vakarus, į tą konceptualųjį ten, kur Darių Purą pribloškia prekybos centrų blizgesys ir materialinė žmonių gerovė. Ir vien tik tai! Ne kokia nors Europos kultūros Geist.
Tad galime suvokti, koks lėtas, koks neryžtingas ir koks klaidus bus šio jaunuolio kelias į save, kokia be pagrindų yra jo savikūra. Tačiau ji neišvengiama, nes tuštuma ir Niekis, jame išsikeroję, sprogdina iš vidaus. Menkumo, niekingumo jausmas inspiruoja ir pirmąjį jo žingsnį, savarankišką valios aktą...


  • Autorius: Tomas Kavaliauskas
  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 135
  • Formatas: 13x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955699897

Parašykite atsiliepimą apie „Atsisveikinimas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Atsisveikinimas“, Tomas Kavaliauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Tomas Kavaliauskas su knyga „Atsisveikinimas“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Atsisveikinimas“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tomas Kavaliauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Atsisveikinimas“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Atsisveikinimas“ perkama kartu