0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Atvirųjų vagų hidraulika

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Atvirųjų vagų hidraulika


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 18.69 SoldOut
Knygos "Atvirųjų vagų hidraulika" aprašymas

Vadovėlyje "Atvirųjų vagų hidraulika"pateikiamos pagrindinės skysčių mechanikos teorijos žinios, nagrinėjančios skysčių pusiausvyros ir tekėjimo dėsnius.

Aptariamos skysčių fizikinės savybės, hidrostatinis slėgis ir slėgio jėga, pagrindinės atvirųjų vagų hidrodinamikos lygtys, vandens persiliejimo per slenksčius ir tėkmės energijos slopinimo sąlygos. Analizuojami nešmenų vandens tėkmėse dinamikos ir gamtinių vagų hidraulinių pasipriešinimų kaitos dėsningumai. Aptarta gamtinių vagų hidrogeodinamikos ir žmogaus veiklos įtaka atvirųjų vagų būklei, akcentuojant reguliuotų upelių atkūrimo klausimus.
Po kiekvieno skyriaus pateikiami praktinių uždavinių sprendimo pavyzdžiai ir kontroliniai klausimai žinioms įtvirtinti.

Leidinys "Atvirųjų vagų hidraulika " skirtas Lietuvos universitetinių ir aukštųjų mokyklų Aplinkos inžinerijos, Statybos, Vandens ūkio fakultetų studentams, pasirinkusiems magistrantūros studijų Vandens ūkio inžinerijos ar panašias programas. Juo gali naudotis ir pagrindinių bei tęstinių studijų studentai, kurių programose yra Skysčių mechanikos, Hidraulikos ar panašūs moduliai.Parašykite atsiliepimą apie "Atvirųjų vagų hidraulika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Atvirųjų vagų hidraulika, kurią skaitytojams dovanoja Valentinas Šaulys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Valentinas Šaulys su knyga Atvirųjų vagų hidraulika jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Atvirųjų vagų hidraulika patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Valentinas Šaulys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Atvirųjų vagų hidraulika palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Atvirųjų vagų hidraulika" perkama kartu