0

Avinėlis. Aš mažas

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 5,79 €*
Sutaupote: 0.80 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Avinėlis. Aš mažas

  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 13x13, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • ISBN ar kodas: 9786094404061

2020-12-31 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Avinėlis. Aš mažas" aprašymas

„Pasiklydo avinėlis. Be be be!
– Kur mamytė? Ar ji čia?“

Serija „Aš mažas“ – tai mielos spalvos, patogus formatas, kieti kartoniniai lapai ir dailūs spalvingi paveikslėliai. Ši interaktyvi knygelė su pirštukų lėlyte skirta ir skaityti, ir žaisti. Eiliuota pasakėlė, dailios iliustracijos ir minkšto, švelnaus audinio avinėlis suteiks mažyliui daug džiaugsmo! O žaisdamas mažylis mokysis naujų žodžių, pažinti aplinką, bendrauti.

Parašykite atsiliepimą apie "Avinėlis. Aš mažas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos-žaislai

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Avinėlis. Aš mažas, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Avinėlis. Aš mažas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Avinėlis. Aš mažas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Avinėlis. Aš mažas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Avinėlis. Aš mažas" perkama kartu