0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Baltasis liūtas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2019-05-12 Labai

patiko


Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 5.99 SoldOut

Knygos "Baltasis liūtas" aprašymas

Nuostabi kelionė į Afriką. Pasakojimas apie amžiną berniuko ir liūto draugystę. Knyga „Baltasis liūtas“ pradžiugins 8-12 metų skaitytojus, ieškančius lengvos, bet pamokančios istorijos.


Maiklas – internato mokinys, kuriam įgriso mokyklos taisyklės. Vieną dieną jis nusprendžia pabėgti. Keliaudamas berniukas netikėtai atsiduria senos našlės namuose. Ji jam papasakoja nepaprastą istoriją apie netoliese stovintį įspūdingą monumentą - visagalį žvėrių karalių liūtą, o praūžus tropinei audrai ant jo įsitaiso begalės spalvingų drugelių. Iš senosios moters Maiklas sužino, kad jis – ne pirmasis, nusprendęs pabėgti iš internato. Beveik prieš šimtą metų tą patį padaryti sugalvojo ir kitas jo amžiaus berniukas Bertis...


Kai gyveni Afrikoje, matai šimtus nuostabiausių laukinių gyvūnų, daugelis jų panašūs. Štai visi liūtai – smėlio spalvos, o zebrai dryžuoti. Tačiau vienas iš laukinių gyvūnų išskirtinis – tai baltos spalvos liūto jauniklis, kuris neturėjo nė menkiausios galimybės savarankiškai išgyventi laukinėje gamtoje. Vos tik pamatęs šį neeilinį žvėrį Bertis supranta, jog turi juo pasirūpinti ir priimti į savo namus.

Tačiau vieną dieną Bertis priverstas išvykti į internatą. Skaudančia širdimi jis atsisveikina su savo bičiuliu, kuris parduodamas cirkui. Išvykdamas berniukas prisiekia, kad vieną dieną bet kokia kaina sugrįš pas liūtą ir jie vėl bus drauge.


„Baltasis liūtas“ – tai pasakojimas apie draugystę, ištikimybę ir meilę. Pabėgęs iš mokyklos, Bertis sutinka Milę, su kuria linksmai leidžia laiką ir papasakoja istorija apie neįprastą liūtą. Vėliau jų bendravimą nutraukia Pirmasis pasaulinis karas, privertęs romano herojus pasukti skirtingais keliais. Vėliau vargais negalais jie suranda vienas kitą ir leidžiasi ieškoti prancūzo, kuriam Bertis pardavė liūtą.


„Michael Morpurgo yra puikus pasakotojas, o ši knyga – viena iš jo geriausių. Berčio ir liūto draugystė tiesiog nuostabi ir glostanti širdį. Jos pabaiga laiminga, nors kiek paini. Jei ieškote knygos apie Afriką ir besąlygišką meilę, perskaitykite „Baltąjį liūtą“. Kartais ji privers šypsotis, o kai kurios vietos išspaus ašarą. Skaitykite šią knygą - tai gražus skaitinys.“

Blog of a Bookaholic


„Ši svajinga istorija persmelkta nuolatinio žmogaus siekio turėti išskirtinį, švelnų gyvūną, kuris būtų geriausias draugas.“

Kirkus Reviews


Iš anglų kalbos vertė Danguolė Žalytė


  • Autorius: Michael Morpurgo
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090134757

2019-05-12

patiko

Parašykite atsiliepimą apie "Baltasis liūtas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Baltasis liūtas", kurį pristato Michael Morpurgo. Siūlome ne tik išsamų "Baltasis liūtas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Michael Morpurgo. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Baltasis liūtas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Baltasis liūtas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Baltasis liūtas" perkama kartu