0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Blogos mergaitės dienoraštis

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 3,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-08

Lb patiko


2023-02-28 3.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Blogos mergaitės dienoraštis" aprašymas

Prieš dešimtmetį pasirodžiusi Kristinos Gudonytės knyga paaugliams „Blogos mergaitės dienoraštis“ tapo tikra sensacija. Su šia knyga užaugo jau kelios paauglių kartos, ji tapo bibliografine retenybe.

Ar išties maištaujanti 15-metė Kotryna yra bloga mergaitė? Taip, ji nuolat meluoja, vagia iš tėvų pinigus, konfliktuoja su artimaisiais. Siekdama dėmesio, ji apsiskelbia besilaukianti, vėliau įsivelia į kriminalinę istoriją, bėga iš namų, vaidina teatre. Galiausiai jai tenka susidurti su tikru skausmu – artimojo mirtimi...

Kristina Gudonytė knygos herojės - paauglės - akimis žvelgia į suaugusius. Kotryna savo dienoraštyje kandžiai ir su pašaipa rašo apie suaugusiųjų silpnybes ir iškreiptus jų tarpusavio santykius. Ar tikrai paaugliai yra nieko nepastebintys prieš ramų pasaulį sukilę vienišiai?

Nors knyga „Blogos mergaitės dienoraštis“ skirta paaugliams, ją turėtų perskaityti ir jų tėvai. Galbūt bus naudinga prisiminti, kad ir jie kažkada kėlė begalę problemų savo gimdytojams. Tėvai dažnai pamiršta, koks sudėtingas yra jauno žmogaus pasaulis. Ar visada būtina reikalauti iš bręstančio žmogaus mąstyti, elgtis ir gyventi pagal suaugusiųjų pavyzdį?

Profesionali režisierė, scenaristė, aktorė, tapytoja, dainininkė ir rašytoja Kristina Gudonytė - įvairiapusiška kūrėja. Po dešimtmečio nuo „Blogos mergaitės dienoraščio“ pasirodymo ji parašė knygą „Ida iš šešėlių sodo“, o romanas „Jie grįžta per pilnatį“ pelnė „Patriotų“ premiją. Moteris nuolat bendrauja su jaunais žmonėmis ir stengiasi juos suprasti, todėl jos knygos visada tikros ir nesumeluotos.

„Blogos mergaitės dienoraštis“ išlieka populiariausia jos knyga. Ji 2009 m. tapo „Metų knyga“ paauglių literatūros kategorijoje. Pagal ją 2019 m. sukurtas ir televizijos serialas „Bloga mergaitė“. Šis romanas įvertintas Rusijoje – knyga išversta į rusų kalbą ir ten sulaukė ne vieno leidimo bei puikių atsiliepimų.

Kristina Gudonytė atskleidžia, kad knygos siužetą sugalvojo atradusi savo vaikystės dienoraštį. Nors planavo jį išmesti, perskaičiusi kelis puslapius nusprendė parašyti knygą. Moteris sudėliojo dienoraščio fragmentus į siužeto liniją, kai kurias temas išplėtojo, o dalis veikėjų atspindi realius rašytojos gyvenime sutiktus asmenis.


  • Autorius: Kristina Gudonytė
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094664311

Kiti taip pat domėjosi


2022-01-08

Lb patiko

Parašykite atsiliepimą apie "Blogos mergaitės dienoraštis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai lietuvių autorių romanai paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Blogos mergaitės dienoraštis", kurį pristato Kristina Gudonytė. Siūlome ne tik išsamų "Blogos mergaitės dienoraštis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kristina Gudonytė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Blogos mergaitės dienoraštis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Blogos mergaitės dienoraštis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Blogos mergaitės dienoraštis" perkama kartu