0

Blogos mergaitės dienoraštis

Kaina Internetu: 9,39 €
Kaina Knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 0.60 € (7%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Blogos mergaitės dienoraštis

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 200
  • ISBN ar kodas: 9786094664311

2020-08-31 9.39 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Prieš dešimtmetį pasirodžiusi Kristinos Gudonytės knyga paaugliams „Blogos mergaitės dienoraštis“ tapo tikra sensacija. Su šia knyga užaugo jau kelios paauglių kartos, ji tapo bibliografine retenybe.

Ar išties maištaujanti 15-metė Kotryna yra bloga mergaitė? Taip, ji nuolat meluoja, vagia iš tėvų pinigus, konfliktuoja su artimaisiais. Siekdama dėmesio, ji apsiskelbia besilaukianti, vėliau įsivelia į kriminalinę istoriją, bėga iš namų, vaidina teatre. Galiausiai jai tenka susidurti su tikru skausmu – artimojo mirtimi...

Kristina Gudonytė knygos herojės - paauglės - akimis žvelgia į suaugusius. Kotryna savo dienoraštyje kandžiai ir su pašaipa rašo apie suaugusiųjų silpnybes ir iškreiptus jų tarpusavio santykius. Ar tikrai paaugliai yra nieko nepastebintys prieš ramų pasaulį sukilę vienišiai?

Nors knyga „Blogos mergaitės dienoraštis“ skirta paaugliams, ją turėtų perskaityti ir jų tėvai. Galbūt bus naudinga prisiminti, kad ir jie kažkada kėlė begalę problemų savo gimdytojams. Tėvai dažnai pamiršta, koks sudėtingas yra jauno žmogaus pasaulis. Ar visada būtina reikalauti iš bręstančio žmogaus mąstyti, elgtis ir gyventi pagal suaugusiųjų pavyzdį?

Profesionali režisierė, scenaristė, aktorė, tapytoja, dainininkė ir rašytoja Kristina Gudonytė - įvairiapusiška kūrėja. Po dešimtmečio nuo „Blogos mergaitės dienoraščio“ pasirodymo ji parašė knygą „Ida iš šešėlių sodo“, o romanas „Jie grįžta per pilnatį“ pelnė „Patriotų“ premiją. Moteris nuolat bendrauja su jaunais žmonėmis ir stengiasi juos suprasti, todėl jos knygos visada tikros ir nesumeluotos.

„Blogos mergaitės dienoraštis“ išlieka populiariausia jos knyga. Ji 2009 m. tapo „Metų knyga“ paauglių literatūros kategorijoje. Pagal ją 2019 m. sukurtas ir televizijos serialas „Bloga mergaitė“. Šis romanas įvertintas Rusijoje – knyga išversta į rusų kalbą ir ten sulaukė ne vieno leidimo bei puikių atsiliepimų.

Kristina Gudonytė atskleidžia, kad knygos siužetą sugalvojo atradusi savo vaikystės dienoraštį. Nors planavo jį išmesti, perskaičiusi kelis puslapius nusprendė parašyti knygą. Moteris sudėliojo dienoraščio fragmentus į siužeto liniją, kai kurias temas išplėtojo, o dalis veikėjų atspindi realius rašytojos gyvenime sutiktus asmenis.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu