0
Charizma. Teorija ir praktika
2.89 OutOfStock

Charizma. Teorija ir praktika

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
2014-01-14 mama

Labai gera. Tokius dalykus turėtų dėstyti mokykloje kaip privalomą dalyką. Ten svarbios tik žinios, bet niekam neįdomi asmenybė. Juk ne viskas įgimta, daug ką galima įgyti ir ugdyti.

Informacija

Charizma. Teorija ir praktika

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x21, puskietis viršelis
  • Puslapių skaičius: 232
  • ISBN ar kodas: 9789986169703

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Knygoje "Charizma" autorius paprastai ir įtaigiai nagrinėja charizmos ugdymosi būdus, kurie peržengia tai, ką vadiname „būti savimi“, ir tai, kas sukuria asmeninę trauką.

Skaitydami apie šypsojimąsi, akių kontaktą ir kūno kalbą, išmoksite paprastų, tačiau veiksmingų dalykų, padėsiančių bet kokioje draugijoje pasirodyti taip, kad jūsų dar ilgai nepamirš. Žmonės ims sekti paskui jus, bet tik tuomet, kai patys to panorėsite.


Charizma – paslaptingas dalykas, dominęs žmones nuo seniausių laikų. Šis žodis senąja graikų kalba reiškė „dovaną“. Paprasčiau tariant, ypatinga charizma dažniausiai siejama su neįprastomis galiomis paveikti žmones – sužadinti jiems norą sekti paskui jus. Didžiausi pasaulio lyderiai ir ryškiausios asmenybės pasižymėjo nepaprastai stipria charizma, be kurios jiems nebūtų pavykę tapti įžymiais. Tačiau knyga ne apie tai. Ji atsako į svarbiausius klausimus, kurie tikriausiai kyla kiekvienam:

- kas iš tiesų yra charizma?

- kokios pagrindinės jos dedamosios?

- ar norint tapti įtakingu lyderiu būtina turėti charizmą?

Ir, be abejo, svarbiausias dalykas – ar galima išmokti charizmos, ar ji tiesiog įgimta?


Šiuo metu charizma apibūdinama kaip tam tikrų elgesio modelių, kurių galima išmokti, derinys. Daugelis šių modelių susiję su tuo, kaip žmonės jus „priima“, kai tiesiog esate savimi. Pasirodo, jog šiuos modelius galima keisti ir valdyti. Taigi, tam tikra prasme charizmos išmokstama. Kaip? Andrew Leigh jums paaiškins.


Andrew Leigh (Endriu Li) – asmeninio tobulėjimo plėtros ir konsultavimo tarnybos Maynard Leigh Associates įkūrėjas ir vadovas, daugelį metų dirbęs vadovaujantį darbą viešųjų paslaugų sektoriuje. Parašė per dešimt populiarių knygų apie vadybą, lyderystę, veiklos rezultatų pateikimą viešojoje erdvėje. Knyga „Charizma“ jau išversta į 17 kalbų.


Iš anglų kalbos vertė Teresa Aidukienė2014-01-14 mama

Labai gera. Tokius dalykus turėtų dėstyti mokykloje kaip privalomą dalyką. Ten svarbios tik žinios, bet niekam neįdomi asmenybė. Juk ne viskas įgimta, daug ką galima įgyti ir ugdyti.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu