Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Chronologinis Mikalojaus Konstantino Čiurlionio muzikos katalogas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 19.19 SoldOut

Knygos „Chronologinis Mikalojaus Konstantino Čiurlionio muzikos katalogas“ aprašymas

Parengtas Čiurlionio muzikos katalogas yra pirmas išsamus ir detalus Čiurlionio muzikos katalogas, apimantis visą muzikinį kompozitoriaus palikimą. Jame įtraukti visi naujausi čiurlionistikos atradimai bei tyrimai. Katalogą sudaro trys pagrindiniai skyriai: rankraščiai, kūriniai, kiti muzikos užrašai. Pateikti pilni visų pozicijų aprašai su muzikos incipitais. Kataloge pirmą kartą pateikiami duomenys daugiau kaip apie šimtą anksčiau Čiurlionio kūrybos sąrašuose neminėtų kūrinių fragmentų.


Parašykite atsiliepimą apie „Chronologinis Mikalojaus Konstantino Čiurlionio muzikos katalogas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Chronologinis Mikalojaus Konstantino Čiurlionio muzikos katalogas“, Darius Kučinskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Darius Kučinskas su knyga „Chronologinis Mikalojaus Konstantino Čiurlionio muzikos katalogas“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Chronologinis Mikalojaus Konstantino Čiurlionio muzikos katalogas“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Darius Kučinskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Chronologinis Mikalojaus Konstantino Čiurlionio muzikos katalogas“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Chronologinis Mikalojaus Konstantino Čiurlionio muzikos katalogas“ perkama kartu