⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Dash dieta

Kaina: 4,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 4.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dash dieta" aprašymas

Nors dietinė mityba dideliam kraujospūdžiui mažinti buvo sukurta siekiant padėti pacientams, kenčiantiems nuo hipertenzijos, vėliau pastebėta, kad ji taip pat suteikia galimybę numesti svorio ir vėl jo nepriaugti.

Jūs galite pasitikėti minėta mitybos programa, nes ją sudarė medicinos specialistai. 

Knyga "Dash dieta" suteiks jums pagrindinių žinių, parodys, kaip laikytis mitybos plano ir sveikai gyventi, kad visa tai duotų teigiamų rezultatų.

Naudodamiesi šia knyga jūs ne tik paprasčiausiai pakeisite mitybą, bet sumažinsite savo svorį, nes ji padės jums pasirinkti tinkamus produktus ir praturtins vertingomis žiniomis. Jūs suprasite, kokių problemų turėjote praeityje ir kaip jas reikėtų spręsti iš esmės. 

Be to, skaitydami šią knygą sužinosite, ką daryti norint numesti svorio ir išsaugoti pasiektą rezultatą, taip pat galėsite lengvai ir veiksmingai naudotis dietinės mitybos dideliam kraujospūdžiui mažinti pagrindais.

"Dash dieta" - tai puikus leidinys, padėsiantis numesti svorio vieną sykį ir visiems laikams!

 


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dash dieta"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie dietą, kaip numesti svorio

Shawn Chhabra, Milo E. Newton pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Dash dieta", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Dash dieta" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Dash dieta" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Dash dieta"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Shawn Chhabra, Milo E. Newton tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dash dieta" perkama kartu