0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Deficitas (CD)

1.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2012-01-31 :))

koks juokingas pasivadinimas.\"issuk lempute\"


Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 5.76 SoldOut

Knygos "Deficitas (CD)" aprašymas

Naujojo "Išjunk šviesą" albumo "Deficitas" muzikinių realybės šou dalyviai turėtų vengti kaip velnias kryžiaus. Tokios drastiškos ir pašiepiančios dainos, kaip šioje plokštelėje įrašytas kūrinys "Popierinė žvaigždė", matyt, nebuvo nuo pat "G&G Sindikato" surepuotų "Brolių šaunuolių".
Įdomus sutapimas - "Popierinėje žvaigždėje" skamba ne tik "Išjunk šviesą" lyderio Valdo Burnio ir jo keturiolikmečio sūnaus Roko balsai, bet ir "G&G Sindikato" reperio Pusho vokalas.
"Norėjome apdainuoti tai, kas vyksta mūsų šalyje. Norėjome pasakyti savo nuomonę apie tas laikinąsias žvaigždes, kurios dabar mirguliuoja televizorių ekranuose, ir kurių pilni žurnalų viršeliai", - sakė Valdas Burnys.

Dainų sąrašas:
1. Pasiimsiu tave
2. Vasara šilta
3. Chuliganai
4. Meilės lopšinė
5. Deficitas
6. Pachmielas
7. Bimbo song
8. Žiema
9. Būkim kartu
10. Popierinė žvaigždė


2012-01-31

koks juokingas pasivadinimas.\"issuk lempute\"

Parašykite atsiliepimą apie "Deficitas (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Deficitas (CD)", kurią skaitytojams dovanoja Išjunk šviesą. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Išjunk šviesą su knyga "Deficitas (CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Deficitas (CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Išjunk šviesą. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Deficitas (CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Deficitas (CD)" perkama kartu