0

Dianetika: pirminės tezės

Informacija

Dianetika: pirminės tezės

  • Leidėjas: Jana Seta
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 16x23, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 287
  • ISBN ar kodas: 9788764900880

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Dianetika: pirminės tezės" aprašymas
"Pirmasis mano filosofijos principas yra tas, kad išmintis yra skirta kiekvienam, kuris nori jos pasiekti. Ji vienodai tarnauja tiek prastuoliui, tiek ir karaliui, ir į ją nereikia žiūrėti su pagarbia baime."

L.Ronas Habardas


L. Ronas Habardas laikėsi būtent tokio principo, kad filosofija turi būti taikoma praktikoje, nes
"žinios, užrakintos pelėsiais uždengtose knygose, mažai kam nors
naudingos, ir todėl yra bevertės, nes jomis negalima naudotis.
. Jis
sakė, kad filosofija turi tiktai tada vertę, kada ji yra tikra ir
duoda konkrečius rezultatus. Todėl būtent šie kriterijai tapo pagrindu
Dianetikai ir Scientologijai.


Dianetiką (iš graikų kalbos dia - „per" ir nous - „protas arba siela") aprašo esminius proto ir dvasios principus. Taikant Dianetikos atradimus paaiškėjo, kad Dianetiką nagrinėja esybę, nugalėjusią laiką - žmogaus dvasią - iš pradžių vadintą „Aš", o vėliau „tetanas". Ir nuo čia p. Habardas pratęsė savo tyrimus, ilgainiui nužymėdamas kelią j visišką individo laisvę.

Dianetiką yra Scientologijos pirmtakė ir jos dalis. Scientologija, praktikuojama Bažnyčios, yra nukreipta tik į „tetaną" (dvasią), kuris yra viršesnis už kūną, ir j jo santykį su kūnu bei poveikį jam.

Ši knyga pateikiama pirminiu jos variantu. Ji yra L. Rono Habardo religinės literatūros ir jo darbų dalis, o ne pretenzingas autoriaus, leidėjo ar bet kurios Scientologijos Bažnyčios pareiškimas. Tai yra p. Habardo gyvenimo ir žmogaus prigimties stebėjimų ir tyrimų užrašai.

Nei Dianetiką, nei Scientologija nėra siūlomos fiziniams susirgimams gydyti, jos į tai nepretenduoja ir nedaro jokio pareiškimo. Bažnyčia nepriima žmonių, trokštančių gauti fizinių ar psichinių ligų gydymo; vietoj to, ji reikalauja, kad prieš užsiimdamas dvasinėmis šių ligų atsiradimo priežastimis, žmogus atliktų nuodugnų medicininį patikrinimą, atliekamą kvalifikuotų specialistų.

Žmogus, norintis pasiekti Dianetikos ir Scientologijos religijos tikslus ir gauti naudos, privalo pats atkakliai veikti šia kryptimi, nes to pasiekti galima tik paties žmogaus pastangomis.

Tikimės, kad šios knygos skaitymas - tik pirmasis atradimų kelionės žingsnis j šią naują ir gyvybiškai svarbią pasaulio religiją.


Šioje knygoje "Dianetika: pirminės tezės" Ronas pirmą kartą aprašė Dianetiką. Iš pradžių jis šios knygos rankraštį davė keliems draugams, tačiau jo kopijos greitai ėmė plisti iš rankų į rankas, kol jis, tikrąją šio žodžio prasme, pasklido visame pasaulyje. Pasklidęs gandas tik pakurstė ugnį. Gavęs tūkstančius laiškų su prašymais suteikti daugiau informacijos, Ronas nusprendė, jog vienintelis būdas atsakyti j visus klausimus - parašyti knygą. Ir ši knyga buvo "Dianetiką: šiuolaikinis mokslas apie protą", geriausiai parduodama visų laikų knyga apie protą. Sužinokite, nuo ko viskas prasidėjo.


Sužinokite, kokie yra kertiniai Dianetikos atradimai ir lygybės, tarp jų:

• Pirminės Dianetikos Aksiomos - aksiomos, kurios sudaro viso dalyko pagrindą

• Atradimas dinaminio egzistencijos principo, skatinančio visas gyvybės formas - IŠGYVENK!

• Keturios dinamikos, į kurias suskirstytas gyvenimas ir kurios nulemia žmogaus išlikimą

• Reaktyviojo proto atradimas ir jo anatomija

• Ingramos, vienintelis viso neracionalaus elgesio šaltinis

• Kiekvienoje ingramoje slypinčios galingos komandos, kurios iki Dianetikos neleisdavo ingramų atrasti ir jų pašalinti

• Analitinis protas, jo funkcijos ir veikla

• Pirmasis Kliro būsenos aprašymas, jo bruožai ir potencialai

• Ir, svarbiausia, Grįžimo dėsniai, taip pat aprašantys, kaip ir kodėl veikia auditingas


Taigi, čia taip pat yra pagrindiniai atradimai, kuriuos Ronas naudojo, kad sukurtų pirmuosius Klirus - atradimai, kurie leido sukurti technologiją, kurią naudodamas kiekvienas individas pradėtų planetos kliravimą, atradimai, kuriuos rasite tik knygoje "Dianetiką: pirminės tezės".


Niekas taip tiksliai neapibūdina L. Rono Habardo gyvenimo, kaip šie paprasti jo žodžiai: „Man patinka padėti žmonėms, ir aš manau, kad didžiausias malonumas gyvenime matyti, kaip žmogus išsilaisvina iš šešėlių, temdančių jo dienas."

Su daugiau nei dviem šimtais milijonų jo darbų egzempliorių, perduodamų iš rankų į rankas, ir dešimtimis tarptautinių bestselerių, jis įkvėpė judėjimą, apimantį visus Žemės žemynus. Visi jo darbai sudaro 5000 rašto darbų ir 3000 į juostelę įrašytų lekcijų, ir tai nėra tiesiog viską apimantys teiginiai apie žmogaus protą ir dvasią - jie nurodo vienintelį ir tikrąjį kelią į visišką dvasinę laisvę.

Tačiau vertingiausias L. Rono Habardo palikimas yra nuostabūs technologijos rezultatai ir milijonai draugų visame pasaulyje, kurie neša šią technologiją toliau į amžinybę. Ir šių rezultatų, ir draugų kiekis auga kiekvieną dieną.

Parašykite atsiliepimą apie "Dianetika: pirminės tezės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Dianetika: pirminės tezės, kurią skaitytojams dovanoja L. Ronas Habardas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar L. Ronas Habardas su knyga Dianetika: pirminės tezės jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Dianetika: pirminės tezės patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė L. Ronas Habardas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Dianetika: pirminės tezės palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Dianetika: pirminės tezės" perkama kartu