0

Didžiausios žmonijos paslaptys

  • Nuolaida knygai -34%
Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 20,89 €*
Sutaupote: 6.90 € (34%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Didžiausios žmonijos paslaptys

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 656
  • ISBN ar kodas: 9786094840449

2020-09-30 13.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Didžiausios žmonijos paslaptys" aprašymas

Mokslininkas ir aistringas įvairiausių paslapčių tyrinėtojas Petras Šibilskis padarė tai, kas neįmanoma – į vieną knygą sudėjo visas didžiausias žmonijos paslaptis ir neįmintus reiškinius, kartu su skaitytoju ieškodamas jiems paaiškinimų. Pasinerkite į nematomą ir paslaptingą neatrastąjį pasaulį! Pranašingi sapnai, regėjimai, perskaitytos mintys ir išsipildžiusios nuojautos, nematomų jėgų padiktuoti veikalai, mokslo atradimai – tai tik maža dalis iš gausybės nepaaiškinamų reiškinių, aptariamų šioje knygoje "Didžiausios žmonijos paslaptys".

Pasaulis kupinas neįmintų, nematomų, neatrastų ir bauginančių paslapčių! Leiskitės į kelionę po neatrastąjį pasaulį – nežinomybė tokia įspūdinga, kad net gniaužia kvapą!

Šioje knygoje "Didžiausios žmonijos paslaptys" – daug NAUDINGŲ žinių apie jonizuoto vandens naudą, įsižeminimą, klastingąjį energetinį vampyrizmą ir apsisaugojimą nuo jo, taisyklingą kvėpavimą, sveiką ir saugią gyvenamąją aplinką.

Taip pat knygoje "Didžiausios žmonijos paslaptys" rasite sunkiai apčiuopiamų ir dar sunkiau paaiškinamų dalykų: suprasite, ar galima pakeisti likimą, sužinosite apie Mėnulio poveikį žmogui, išgirsite apie psichotroninį ginklą, suvoksite žmogiškųjų ydų pasekmes, įminsite psichikos mįsles, atskleisite stigmų fenomeną…

Be to, bandysite apčiuopti ir suvokti TAI, kas neapčiuopiama ir nesuvokiama: poltergeisto reiškinius ir telekinezę, karmą, aiškiaregystę, reinkarnaciją, NSO ir kontaktus su nežemiškomis civilizacijomis!

Parašykite atsiliepimą apie "Didžiausios žmonijos paslaptys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Petras Šibilskis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Didžiausios žmonijos paslaptys, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Didžiausios žmonijos paslaptys aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Didžiausios žmonijos paslaptys už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Didžiausios žmonijos paslaptys? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Petras Šibilskis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Didžiausios žmonijos paslaptys" perkama kartu