0

Didžiausios žmonijos paslaptys

  • Nauja knyga
  • Nuolaida knygai -31%
Internetu: 13,99 €
Knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (31%)
  • Knygos išleidimo data: 2019-09-30
Informacija

Didžiausios žmonijos paslaptys

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 656
  • ISBN ar kodas: 9786094840449

13.99 In stock
Rezervuoti
Aprašymas

Išankstinė knygos prekyba!
Prašome šiai knygai daryti atskirą užsakymą, nes visos su šia knyga užsakytos knygos bus pristatytos tik gavus išankstinės prekybos knygą.

Mokslininkas ir aistringas įvairiausių paslapčių tyrinėtojas Petras Šibilskis padarė tai, kas neįmanoma – į vieną knygą sudėjo visas didžiausias žmonijos paslaptis ir neįmintus reiškinius, kartu su skaitytoju ieškodamas jiems paaiškinimų. Pasinerkite į nematomą ir paslaptingą neatrastąjį pasaulį! Pranašingi sapnai, regėjimai, perskaitytos mintys ir išsipildžiusios nuojautos, nematomų jėgų padiktuoti veikalai, mokslo atradimai – tai tik maža dalis iš gausybės nepaaiškinamų reiškinių, aptariamų šioje knygoje.

Pasaulis kupinas neįmintų, nematomų, neatrastų ir bauginančių paslapčių! Leiskitės į kelionę po neatrastąjį pasaulį – nežinomybė tokia įspūdinga, kad net gniaužia kvapą!

Šioje knygoje – daug NAUDINGŲ žinių apie jonizuoto vandens naudą, įsižeminimą, klastingąjį energetinį vampyrizmą ir apsisaugojimą nuo jo, taisyklingą kvėpavimą, sveiką ir saugią gyvenamąją aplinką.

Taip pat knygoje rasite sunkiai apčiuopiamų ir dar sunkiau paaiškinamų dalykų: suprasite, ar galima pakeisti likimą, sužinosite apie Mėnulio poveikį žmogui, išgirsite apie psichotroninį ginklą, suvoksite žmogiškųjų ydų pasekmes, įminsite psichikos mįsles, atskleisite stigmų fenomeną…

Be to, bandysite apčiuopti ir suvokti TAI, kas neapčiuopiama ir nesuvokiama: poltergeisto reiškinius ir telekinezę, karmą, aiškiaregystę, reinkarnaciją, NSO ir kontaktus su nežemiškomis civilizacijomis!

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu