TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Dievo akivaizdoje. Atradimo kelionė ieškantiems Eucharistijos prasmės

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 5.99 SoldOut

Knygos "Dievo akivaizdoje. Atradimo kelionė ieškantiems Eucharistijos prasmės" aprašymas

"Ši knyga – tai ne moksliškas dogmatikos veikalas. Ji nėra sudaryta pagal įprastą tvarką: joje skaitytojas neras nei išsamios Eucharistijos Sakramento istorijos, nei visų jo aspektų aptarimo, nei teologinių apmąstymų apie jį. Knygos prasmė kitokia: ištiesti brolišką ranką žmonėms, siekiantiems atrasti savąjį Dievą, ir palydėti juos atradimo kelionėje, ieškant Eucharistijos prasmės. Autorius, pasitelkdamas meditacinius apmąstymus, veda skaitytoją į giliausią Eucharistikos slėpinį, parodo, kaip Eucharistija padeda tikinčiajam įvairiasiomis gyvenimo situacijomis rasti atsakymus į egzistencinius klausimus. Knygoje atkreipiamas dėmesys į tris susijusius ir tarpusavyje persipinančius aspektus: prisimenama, kaip pradėta švęsti Eucharistija; kas šventime vyksta ir kokią jis turi prasmę; stengiamasi susieti Eucharistiją su krikščionių tikėjimu ir gyvenimu. Universiteto profesorius dr. Bernhardas Kiorneris (Bernhard Körner) gimė 1949 m., studijavo teologiją ir anglų kalbą. Dirba parapijos kunigu, rūpinasi studentų sielovada, Graco (Graz) kunigų seminarijoje dėsto dogmatiką."Parašykite atsiliepimą apie "Dievo akivaizdoje. Atradimo kelionė ieškantiems Eucharistijos prasmės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Dievo akivaizdoje. Atradimo kelionė ieškantiems Eucharistijos prasmės", Bernhard Körner. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Bernhard Körner su knyga "Dievo akivaizdoje. Atradimo kelionė ieškantiems Eucharistijos prasmės" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dievo akivaizdoje. Atradimo kelionė ieškantiems Eucharistijos prasmės" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Bernhard Körner. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dievo akivaizdoje. Atradimo kelionė ieškantiems Eucharistijos prasmės" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dievo akivaizdoje. Atradimo kelionė ieškantiems Eucharistijos prasmės" perkama kartu