0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Domas ir Tomas, 7 knyga. Dingusios mergaitės byla

Kaina internetu: 10,89 €
Kaina knygyne: 13,49 €*
Sutaupote: 2.60 € (20%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-31 10.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Domas ir Tomas, 7 knyga. Dingusios mergaitės byla" aprašymas

Tomas Dirgėla – vienas populiariausių lietuvių vaikų rašytojų, kurio knygos leidžiamos pakartotinai ir verčiamos į užsienio kalbas, o vaikai tiesiog eina iš proto dėl jo detektyvinės serijos „Domas ir Tomas“! Rašytoją  vaikai atpažįsta net gatvėje ir būtinai pasidomi būsimomis knygomis ar paprašo bendros nuotraukos. Savo skaitytojams Tomas Dirgėla padovanojo jau daugiau nei 20 knygų ir visai nesiruošia sustoti!

Kai mokyklos direktorius Liudas Mėmė sumaišęs dienas sumano papokštauti Balandžio 1-osios proga, Miestamiesčio mokykloje belieka laukti dar vienos smagių nesusipratimų virtinės! Tačiau kai pamokos metu dingsta mergaitė, darosi jau visai nebejuokinga... Laimei, čia pasirodo kitoniškai pasaulį matantis vaikas, kuriam disleksija padeda viską sudėlioti į vietas!

Kur mergaitė prapuolė? Gal tai nežemiškų būtybių darbas? Ar čia nagus prikišo juodoji magija ar baltoji karštinė? O gal šią istoriją tik išgalvojo Tomas Dirgėla, norėdamas parašyti dar vieną „Domo ir Tomo“ serijos knygą „Dingusios mergaitės byla“?  Būtent taip ir buvo, bet... bet vis tiek paskaityk – su Domu, Tomu ir Upe visada yra ką veikti!


  • Autorius: Tomas Dirgėla
  • Serija: Domas ir Tomas
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • Formatas: 22x15, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094665936

Parašykite atsiliepimą apie "Domas ir Tomas, 7 knyga. Dingusios mergaitės byla"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Domas ir Tomas, 7 knyga. Dingusios mergaitės byla", kurį parašė Tomas Dirgėla. Siūlome ne tik išsamų "Domas ir Tomas, 7 knyga. Dingusios mergaitės byla" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Tomas Dirgėla. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Domas ir Tomas, 7 knyga. Dingusios mergaitės byla". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Domas ir Tomas, 7 knyga. Dingusios mergaitės byla" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Domas ir Tomas, 7 knyga. Dingusios mergaitės byla" perkama kartu