TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Domas ir Tomas, 4 knyga. Virėjos Irenos byla

3.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 14,60 €
Kaina su kodu: 10,22 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2018-09-15 Justina

Laibai gera knyga


2023-12-31 14.598 InStock
Į krepšelį

Knygos "Domas ir Tomas, 4 knyga. Virėjos Irenos byla" aprašymas

4B klasės mokiniai Tomas ir Domas tuoj taps profesionaliais detektyvais, nes rašytojas Tomas Dirgėla jiems skiria jau ketvirtąją bylą. Šįkart tai – „Virėjos Irenos byla“. Smagi istorija ir žaidimas žodžiais bei jų reikšmėmis įtrauks skaitytoją į painų ir juokingą mokyklinį detektyvą.

Nauja Tomo ir Domo byla bus susijusi su pačia nemėgstamiausia Miestamiesčio Miestiečių mokyklos mokinių vieta – valgykla. Kas galėtų mėgti mokyklos valgykloje duodamą maistą? Tačiau Miestamiesčio Miestiečių mokyklos valgykloje vieną dieną viskas apsiverčia aukštyn kojomis – valgykla tampa sausakimša, ilgiausios mokinių eilės stovi ir laukia čia paruošto maisto. Ar gali būti, kad tai susiję su naująja mokyklos virėja Irena Kulšyte? Būtų galima tik pasidžiaugti tokia virėjos ir mokyklos sėkme, tačiau vaikams ima byrėti dantys!

„Virėjos Irenos byla“ oficialiai pradėta – Tomas ir Domas ima aiškintis, ko virėja Irena deda į valgyklos maistą, kad vaikai kaip pamišę jo nori, tačiau maisto poveikis – ne pats maloniausias. Ir čia jauniesiems detektyvams teks atsakyti į begalę kylančių klausimų. Kaip su visa dantis ėdančio maisto istorija susijęs virėjos Kulšytės vyras? Kuo čia dėta Domo močiutė? Svarbiausia – ar ateis toks laikas, kai guminukai bus dalijami už dyką? Na, šis klausimas gal ir liks be atsakymo, bet visi kiti tikrai bus atsakyti šmaikščioje Tomo Dirgėlos knygoje „Virėjos Irenos byla“

"Labai puiki knyga."
Tomas Dirgėla, rašytojas

"Siūlau perskaityti."
Autoriaus žmona

Tomas Dirgėla – (g. 1989) jaunas vaikų rašytojas, prozininkas, dramaturgas. Mokyklą baigė Palangoje, Lietuvos edukologijos universitete įgijo lietuvių filologijos bakalauro laipsnį. Dirbo projektų vadovu leidykloje „Mintis“, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoju, auklėtoju darželyje, žurnalistu. Yra Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus narys, Lietuvos rašytojų sąjungos narys.
Už pirmąją Domo ir Tomo serijos knygą „Domas ir Tomas. Dingusios šluotos byla“ pelnė Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) premiją, ji buvo pripažinta geriausia metų knyga vaikams. Autorius taip pat išleido antrąją ir trečiąją serijos knygas „Išklerusio autobuso detektyvas“ ir „Mokyklos vaiduoklio mįslė“.
Rašytojas teigia, kad rašyti vaikams yra pats geriausias darbas pasaulyje ir, jo manymu, tik vaikai ir juokas gali išgelbėti pasaulį nuo liūdesio.


  • Autorius: Tomas Dirgėla
  • Serija: Domas ir Tomas
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 211
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094663239

Kiti taip pat domėjosi


2022-03-22

Nerekomenduoju šito šūdo .per brangu mano sūnus perskaitę ir apsiverkę nes šūdas

2018-09-15

Laibai gera knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Domas ir Tomas, 4 knyga. Virėjos Irenos byla"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Domas ir Tomas, 4 knyga. Virėjos Irenos byla", kurį pristato Tomas Dirgėla. Siūlome ne tik išsamų "Domas ir Tomas, 4 knyga. Virėjos Irenos byla" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Tomas Dirgėla. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Domas ir Tomas, 4 knyga. Virėjos Irenos byla". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Domas ir Tomas, 4 knyga. Virėjos Irenos byla" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Domas ir Tomas, 4 knyga. Virėjos Irenos byla" perkama kartu