0

Dosnumo žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė

  • Nuolaida knygai -43%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 5,19 €*
Sutaupote: 2.20 € (43%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Dosnumo žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė

  • Leidėjas: Naujoji Rosma
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 8x11, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955062059

2020-09-30 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dosnumo žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė" aprašymas

Kai kurie žmonės nuostabiai supranta jus vien prisiliesdami ar nusišypsodami. Išmintingos "Dosnumo žodžių" mintys padės tobulinti šias savybes atjaučiant ir draugaujant su kitais.

Parašykite atsiliepimą apie "Dosnumo žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Dosnumo žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė, kurią skaitytojams dovanoja Helen Exley. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Helen Exley su knyga Dosnumo žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Dosnumo žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Helen Exley. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Dosnumo žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Dosnumo žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė" perkama kartu