0

Duona ir vynas. Meilės laiškas gyvenimui prie stalo

  • Nuolaida knygai -44%
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 19,49 €*
Sutaupote: 8.50 € (44%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Duona ir vynas. Meilės laiškas gyvenimui prie stalo

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • ISBN ar kodas: 9785415023752

2020-10-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Duona ir vynas. Meilės laiškas gyvenimui prie stalo" aprašymas

"Duona ir vynas" yra pasakojimų apie gyvenimą prie stalo – apie šeimą, draugystę, maistą, sukviečiantį mus draugėn – rinkinys. Tai knyga apie šoninės suktinukus su datulėmis, vištienos troškinį su kariu ir mangais, šilauogių pyragą. Apie gyvenimo pamokas, uždegančias idėjas, namus ir meilę.

"Norėčiau, kad pirmiausia šią knygą perskaitytumėte jaukiai įsitaisę namuose ant sofos ar mirkdami vonioje, o tada neštumėtės į virtuvę: užlankstytumėte puslapių kampus, perlenktumėte antraip, išlietumėte ant jos raudonojo vyno taurę ar aptaškytumėte puslapius actu. Kad ji – paglamžyta ir pataškyta – būtų greta, kai jūs verdate, pjaustote, kepate, improvizuojate, klausotės muzikos ir sukatės smagiame virtuvės chaose.
Bet užvis labiau tikiuosi, kad perskaitę ją, sukviesite mylimus žmones prie stalo vaišintis, kalbėtis ir džiaugtis."

Shauna Niequist

Knygą "Duona ir vyna"s amerikiečių autorė Šauna Niekvist (Shauna Niequist) vadina savo meilės laišku gyvenimui prie stalo, nes tiki, kad daugybę laimingų akimirkų, kai, rodos, širdį užplūsta visas pasaulio gėris ir gerumas, daugelis mūsų patiria būtent čia. Kažkas stebuklingo nutinka, kai sulėtiname tempą, atveriame savo namus, pažvelgiame vieni kitiems į akis ir sėdėdami prie stalo pasakojamės savo istorijas.

"Duona ir vynas" – tai knyga apie maistą, tačiau ne tik; ji apie žmones, sėdančius prie stalo, apie juoką, apie susitikimo džiaugsmą ir išsiskyrimo kartėlį. Perskaitęs ją pasijusi tarsi grįžęs namo po vakarienės su draugu – patenkintas ir sotus."
Donald Miller, Blue Like Jazz ir A Million miles in Thousand Years autorius

Iš anglų kalbos vertė Ema Bernotaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Duona ir vynas. Meilės laiškas gyvenimui prie stalo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos biografijos ir atsiminimai

Shauna Niequist parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Duona ir vynas. Meilės laiškas gyvenimui prie stalo, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Duona ir vynas. Meilės laiškas gyvenimui prie stalo aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Duona ir vynas. Meilės laiškas gyvenimui prie stalo už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Duona ir vynas. Meilės laiškas gyvenimui prie stalo? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Shauna Niequist tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Duona ir vynas. Meilės laiškas gyvenimui prie stalo" perkama kartu