0

Duona ir vynas. Meilės laiškas gyvenimui prie stalo

  • Nuolaida knygai -77%
Internetu: 4,49 €
Knygyne: 19,49 €*
Sutaupote: 15.00 € (77%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Duona ir vynas. Meilės laiškas gyvenimui prie stalo

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 312
  • ISBN ar kodas: 9785415023752

2020-05-31 4.49 InStock
Į krepšelį
Aprašymas
"Duona ir vynas" yra pasakojimų apie gyvenimą prie stalo – apie šeimą, draugystę, maistą, sukviečiantį mus draugėn – rinkinys. Tai knyga apie šoninės suktinukus su datulėmis, vištienos troškinį su kariu ir mangais, šilauogių pyragą. Apie gyvenimo pamokas, uždegančias idėjas, namus ir meilę.


"Norėčiau, kad pirmiausia šią knygą perskaitytumėte jaukiai įsitaisę namuose ant sofos ar mirkdami vonioje, o tada neštumėtės į virtuvę: užlankstytumėte puslapių kampus, perlenktumėte antraip, išlietumėte ant jos raudonojo vyno taurę ar aptaškytumėte puslapius actu. Kad ji – paglamžyta ir pataškyta – būtų greta, kai jūs verdate, pjaustote, kepate, improvizuojate, klausotės muzikos ir sukatės smagiame virtuvės chaose.

Bet užvis labiau tikiuosi, kad perskaitę ją, sukviesite mylimus žmones prie stalo vaišintis, kalbėtis ir džiaugtis."


Shauna Niequist


Knygą "Duona ir vyna"s amerikiečių autorė Šauna Niekvist (Shauna Niequist) vadina savo meilės laišku gyvenimui prie stalo, nes tiki, kad daugybę laimingų akimirkų, kai, rodos, širdį užplūsta visas pasaulio gėris ir gerumas, daugelis mūsų patiria būtent čia. Kažkas stebuklingo nutinka, kai sulėtiname tempą, atveriame savo namus, pažvelgiame vieni kitiems į akis ir sėdėdami prie stalo pasakojamės savo istorijas.

"Duona ir vynas" – tai knyga apie maistą, tačiau ne tik; ji apie žmones, sėdančius prie stalo, apie juoką, apie susitikimo džiaugsmą ir išsiskyrimo kartėlį. Perskaitęs ją pasijusi tarsi grįžęs namo po vakarienės su draugu – patenkintas ir sotus."


Donald Miller, Blue Like Jazz ir A Million miles in Thousand Years autorius


Iš anglų kalbos vertė Ema Bernotaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu