0

Dvidešimt šešeri metai su Ruščicu

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Dvidešimt šešeri metai su Ruščicu

  • Leidėjas: Lietuvos nacionalinis muziejus
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 376
  • ISBN ar kodas: 9786098039542

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Dvidešimt šešeri metai su Ruščicu" aprašymas

Šioje žinomo fotografo Jano Bułhako (1876–1950) knygoje "Dvidešimt šešeri metai su Ruščicu" publikuojami du literatūriniai kūriniai: atsiminimai "Dvidešimt šešeri metai su Ruščicu" ir klajonių po Vilnių ir jo apylinkes aprašymai "Fotografo kelionės žodžiu ir vaizdu".

Atsiminimų knygoje "Dvidešimt šešeri metai su Ruščicu" pateikiamas įspūdingas daug Vilniaus miestui nusipelniusio dailininko, Vilniaus universiteto profesoriaus Ferdinando Ruščico portretas, atsiskleidžia ir nemažai paties autoriaus gyvenimo ir kūrybos paslapčių, nevengiama intymesnių prisipažinimų, apmąstymų.
Garsiosiose "Fotografo kelionėse vaizdžia"i aprašomas Vilniaus ir jo apylinkių grožis.

Parašykite atsiliepimą apie "Dvidešimt šešeri metai su Ruščicu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Dvidešimt šešeri metai su Ruščicu, kurią skaitytojams dovanoja Jan Bulhak. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jan Bulhak su knyga Dvidešimt šešeri metai su Ruščicu jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Dvidešimt šešeri metai su Ruščicu patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jan Bulhak. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Dvidešimt šešeri metai su Ruščicu palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Dvidešimt šešeri metai su Ruščicu" perkama kartu