0

Dviveidis

3.6
(5 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2009-10-30 Edita

Idomi :>

Informacija

Dviveidis

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 15x22 kietas viršelis
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9789955132042

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Dviveidis" aprašymas
Intriguojantis pasakojimas apie išdavystę ir šeimos paslaptis, peraugantis į stipriai jaudinančią nežinomybę... Nekantrausite versti knygos puslapius... tiek kupinus įtampos, tiek gausius sąmojo.
Perspektyvus jaunas sportininkas Kristianas Stylas išgyvena skaudžią netektį – prieš pusantrų metų staiga dingo jo gražuolė sužadėtinė Ketė, ir jau mažai kas tikėjosi išvysti ją gyvą... O visai neseniai gatvėje apiplėštas ir nužudytas Ketės tėvas. Kai sielvartaujantys artimieji rengiasi gedulo pamaldoms, Kristianas gauna paslaptingą siuntinį ir dingusios mylimosios pranešimą.Sutrikęs ir išsigandęs Stylas skambina savo agentui, kadaise taip pat garsiai sporto žvaigždei Mironui Bolitarui, ir prašo padėti išsiaiškinti, ką visa tai reiškia..."
2009-10-30

Idomi :>

2009-08-12

Lengvo turinio,bet nuobodoka.

2009-03-30

Na, vienas per ta pati: kaip ir ankstesnese knygose atsiranda pries n meti dinges zmogus. Tai idomu pirmoje, na antroje knygoje. Bet kai tai kartojasi vel - norisi mesti

2009-03-02

tikrai geras autorius, reiks ir kitas perskaityit

2009-02-16

Gana idomi knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Dviveidis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Dviveidis, kurią skaitytojams dovanoja Harlan Coben. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Harlan Coben su knyga Dviveidis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Dviveidis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Harlan Coben. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Dviveidis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Dviveidis" perkama kartu