0

Džiaugsmas pro ašaras, arba Meilės istorija po 50-ies

1.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 9,69 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (12%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-06-05

Informacija

Džiaugsmas pro ašaras, arba Meilės istorija po 50-ies

  • Serija: Kitoks romanas
  • Leidėjas: Gelmės
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: 9786098168723

2021-01-31 9.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Džiaugsmas pro ašaras, arba Meilės istorija po 50-ies" aprašymas

Alinos Jonaitienės knyga „Džiaugsmas pro ašaras, arba Meilės istorija po 50-ies" - tai pasakojimas apie vienatvės kamuojamą nejauną moterį, kuri, iširus šeimai, nebesugeba užmegzti tvirtesnių ryšių su kitais šalia jos esančiais žmonėmis ir dėl to jaučiasi be galo vieniša, ją nuolat kamuoja depresyvios nuotaikos. Tokie vienišiai kaip pagrindinė knygos veikėja Pranutė yra labai pažeidžiami, nes stokoja socialinių ryšių. Jie vieni turi susidoroti su sunkumais, jveikti pavojus. Kartais tie pavojai slypi pačiose netikėčiausiose vietose ir pasireiškia neįtikimiausiomis formomis. Taip nutinka ir pagrindinei knygos veikėjai. Norėdama išsivaduoti iš ją slegiančio vienatvės jausmo, ji užmezga internetines pažintis, tikėdamasi susirasti gyvenimo draugą ar bent jau galimybę išvykti iš šalies. Tai knyga apie sukčius internete, jų rezgamas pinkles, apie netikrus draugus, netikrą meilę ir apie bandymus išvilioti pinigus iš vienišų moterų, besigriebiančių kad ir už šiaudo, kad tik išbristų iš jas apėmusios nevilties. Ir viskas dėl menkos savivertės, dėl jprasto gyvenimo būdo praradimo. „Juk būna ir laimingų istorijų. Tai kodėl man negali nusišypsoti laimė?" - mąsto Pranutė ir kabinasi už šių netikrų draugysčių. Deja... Tenka karčiai nusivilti. Bet juk tai, kas mūsų nesužlugdo, mus sustiprina. Ir ši tiesa pasitvirtina knygos pabaigoje.

Knygos autorė Alina Jonaitienė - Joniškyje gyvenanti ir dirbanti lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Alina Jonaitienė, kurianti ne tik prozos kūrinius, tačiau ir poeziją. Nesvetima autorei ir dailė. Mūsų šalies skaitytojams ši autorė pateikia jau antrąją savo knygą - šįkart skirtą suaugusiesiems. Pirmoji A. Jonaitienės apysaka „Smiltė", skirta paaugliams, skaitytojus pasiekė dar pernai, 2018-aisiais, ir sulaukė didžiulio populiarumo bei pripažinimo. Naujasis autorės romanas „Džiaugsmas pro ašaras, arba Meilės istorija po 50-ies" - tai įtraukianti vienos vidutinio amžiaus moters istorija, sukrečianti savo tikroviškumu ir įtaiga. Kaip teigia pati knygos autorė, tai, be abejo, ir knyga apie poreikį priimti savo vienatvę, susitaikyti su ja ir išmokti naudotis jos privalumais.

2020-06-05

Parašykite atsiliepimą apie "Džiaugsmas pro ašaras, arba Meilės istorija po 50-ies"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Džiaugsmas pro ašaras, arba Meilės istorija po 50-ies, kurią skaitytojams dovanoja Alina Jonaitienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alina Jonaitienė su knyga Džiaugsmas pro ašaras, arba Meilės istorija po 50-ies jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Džiaugsmas pro ašaras, arba Meilės istorija po 50-ies patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alina Jonaitienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Džiaugsmas pro ašaras, arba Meilės istorija po 50-ies palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Džiaugsmas pro ašaras, arba Meilės istorija po 50-ies" perkama kartu