Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Džiaugsmingai. Nuostabi paprastų dalykų galia kurti nepaprastą laimę

Kaina: 10,99 €
Kaina su kodu: 2,20 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 10.99 InStock
Į krepšelį 2,20 € -80% su kodu
PATOGU

Knygos „Džiaugsmingai. Nuostabi paprastų dalykų galia kurti nepaprastą laimę“ aprašymas

TED platformos žvaigžde jau tapusi dizainerė Ingrid Fetell Lee knygoje „Džiaugsmingai: nuostabi paprastų dalykų galia kurti nepaprastą laimę“ atskleidžia, kaip net ir patys mažiausi pokyčiai gali sukurti didžiulę laimę.

Autorė kviečia pamąstyti, kodėl daugelis mūsų mėgsta stebėti oranžinę saulėlydžių žarą, kodėl mėgaujamės pavasarį žiedais apsipylusiais medžiais, kodėl visiems, nepaisant lyties, amžiaus, kultūros ar tautybės, patinka gyvūnų jaunikliai, kodėl mus džiugina tokie paprasti ir nereikšmingi dalykai, kaip konfeti ar spalvoti balionai.

Vis dažniau girdime, kad fizinis pasaulis nedaro įtakos arba labai nereikšmingai veikia mūsų vidinę būseną. Psichologai ar kiti specialistai ragina pirmiausia atsigręžti į save ir viduje ieškoti ramybės, pusiausvyros, džiaugsmo. Meditacija, įvairios mindfulness praktikos ir yra nukreiptos būtent į laimės ir džiaugsmo paieškas savyje, užgniaužiant ar ignoruojant išorinio pasaulio įtaką. Tačiau knygoje „Džiaugsmingai: nuostabi paprastų dalykų galia kurti nepaprastą laimę“ atskleidžiama, kad prieinamiausi, lengviausiai pasiekiami ir veiksmingiausi džiaugsmo šaltiniai yra būtent mūsų aplinkoje.

Knygos autorė, dizainerė I. Fetell Lee tyrinėja, kaip kasdienės erdvės ar tam tikri mums įprasti objektai veikia mūsų nuotaikas, kokią neįtikėtiną galią įprasti kasdieniški dalykai turi mūsų savijautai ir emocijoms. Remdamasi neoromokslais ir psichologijos žiniomis, autorė paaiškina, kodėl vienos vietos verčia mus konkuruoti ir nerimauti, o kitos nuteikia maloniai, jaukiai ir saugiai. Tačiau svarbiausia, knygoje „Džiaugsmingai: nuostabi paprastų dalykų galia kurti nepaprastą laimę“ sužinosite, kaip išnaudoti mus supančios aplinkos galias ir gyventi sveikesnį, džiaugsmingesnį gyvenimą.

„Visiškai originalus naujos idėjos pateikimas: mes visi turime galimybę savo gyvenimuose susikurti džiaugsmą. Knyga „Džiaugsmingai“ yra neišsemiamas ir įdomus vadovas, pasakojantis, kaip gyventi geriau.“
Arianna Huffington, JAV žurnalistė, verslininkė

„Džiaugsmingai“ apverčia tradicinę išmintį apie laimę, kad ji ateina iš vidaus ir patirtys, o ne daiktai teikia mums laimę. Ingrid Fetell Lee knyga sukelia būtent tuos pozityvius jausmus, apie kuriuos ji rašo. Knyga kupina stebuklų, energijos ir džiaugsmo.“
Sonja Lyubomirsky, Kalifornijos universiteto psichologijos profesorė

Ingrid Fetell Lee yra dizainerė ir tinklaraščio apie džiaugsmo estetiką autorė. Kaip dizaino ir džiaugsmo ekspertė dažnai kalbinama žiniasklaidoje, o 2018 metais jos pasakyta kalba TED konferencijoje buvo sutikta plojimais atsistojus.

Iš anglų kalbos vertė Irena Jomantienė ir Milda Dyke


  • Autorius: Ingrid Fetell Lee
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 374
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415025541

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Džiaugsmingai. Nuostabi paprastų dalykų galia kurti nepaprastą laimę“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Ingrid Fetell Lee pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Džiaugsmingai. Nuostabi paprastų dalykų galia kurti nepaprastą laimę“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Džiaugsmingai. Nuostabi paprastų dalykų galia kurti nepaprastą laimę“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Džiaugsmingai. Nuostabi paprastų dalykų galia kurti nepaprastą laimę“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Džiaugsmingai. Nuostabi paprastų dalykų galia kurti nepaprastą laimę“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ingrid Fetell Lee tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Džiaugsmingai. Nuostabi paprastų dalykų galia kurti nepaprastą laimę“ perkama kartu