Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Edukacinės inovacijos rengiant pedagogus

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 4.69 SoldOut

Knygos „Edukacinės inovacijos rengiant pedagogus“ aprašymas

Knygoje "Edukacinės inovacijos rengiant pedagogus" atskleidžiama edukacinių inovacijų samprata, jų klasifikacija, analizuojami inovacijų diegimo lygmenys ir objektai, pateikiami galimi edukacinių inovacijų diegimo lygmenys ir objektai, sėkmingo inovacijų diegimo ir priėmimo savybės.
Mokomoji medžiaga aiškina, kaip būsimajam mokytojui taikyti tyrinėjimu pagrįstą mokymąsi savo kompetencijoms plėtoti, atlikti pedagoginės veiklos tyrimą, ir kartu moko skaitytoją, kaip paskatinti savo mokinius tyrinėti ir konstruoti dalyko žinias ir gebėjimus.Parašykite atsiliepimą apie „Edukacinės inovacijos rengiant pedagogus“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Edukologijos, pedagogikos, andragogikos knygos

Aldona Augustinienė, Brigita Janiūnaitė, Nijolė Bankauskienė, Nijolė Čiučiulkienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Edukacinės inovacijos rengiant pedagogus“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Edukacinės inovacijos rengiant pedagogus“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Edukacinės inovacijos rengiant pedagogus“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Edukacinės inovacijos rengiant pedagogus“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aldona Augustinienė, Brigita Janiūnaitė, Nijolė Bankauskienė, Nijolė Čiučiulkienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Edukacinės inovacijos rengiant pedagogus“ perkama kartu