⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Edukacinis eksperimentas

15,59 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-09-30 15.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Edukacinis eksperimentas" aprašymas

Knygoje-vadovėlyje "Edukacinis eksperimentas" pateikiami edukacinio eksperimento teoriniai ir metodologiniai aspektai, jo samprata, tipai, kokybė ir jo planavimas. Taip pat pateikiama informacija apie kintamuosius, neparametrinę ir parametrinę analizę.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Edukacinis eksperimentas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie kitas studijas

Aušra Rutkienė, Liudmila Rupšienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Edukacinis eksperimentas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Edukacinis eksperimentas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Edukacinis eksperimentas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Edukacinis eksperimentas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aušra Rutkienė, Liudmila Rupšienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Edukacinis eksperimentas" perkama kartu