Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Efektyvūs organizmo valymo būdai (knyga su defektais)

Kaina: 2,99 €
Kaina su kodu: 2,69 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 2.99 InStock
Į krepšelį 2,69 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Efektyvūs organizmo valymo būdai (knyga su defektais)“ aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Jei norite išsaugoti sveikatą, jaunystę ir grožj - valykite organizmą. Kaip tai daryti, sužinosite iš šios knygos "Efektyvūs organizmo valymo būdai". Metodai paprasti ir efektyvūs.

• Žarnyno valymas
• Kepenų valymas
• Kasos valymas
• Inkstų valymas
• Šlapimo pūslės valymas
• Sąnarių valymas
• Kraujagyslių valymas
• Limfos ir kraujo valymas
• Odos valymas
• Plaučių valymas

PRATARMĖ

„Sveikata - ne viskas, bet be sveikatos viskas - niekas."
Sokratas

Kokie genialūs senojo išminčiaus žodžiai! Ne vienas iš mūsų tai patyrėme savo kailiu. Taip pat ir aš...

Ateiname į šj pasaulį, kad pažintume jį, kad patirtume, kas tai yra gyventi. Ir tam mums reikalingas fizinis kūnas. Kai tas kūnas sveikas, gražus, jaunas, kai jis klauso mūsų - viskas puiku. Bet kai dėl tam tikrų objektyvių priežasčių jis liaujasi būti sveikas ir nustoja mums tarnauti - darosi baisu. Aišku, jei sutrikimai laikini, mes greit juos įveikiame ir vėl viskas būna gerai. Bet jei sveikatos sutrikimas ilgalaikis - jis ne tik sukelia įtampą, sugriauna mūsų planus, bet ir atima valią bei viltį gyventi. Tuomet reikia atrasti jėgų ir ... žengti toliau.

Kiekvienas mūsų žingsnis - tai patyrimas, tai apsivalymas, jei padarytos tinkamos išvados. Apsivalymas padeda suformuoti kitą kūną - Šviesos kūną, kuris yra amžinas, jaunas, neveikiamas išorinių veiksnių ir kančių. Apsivalymo programa sudėlioja viską į savo vietas. Metai darbo su fiziniu kūnu ir su juo susijusiomis emocijomis bei protu nepraeina veltui. Žmogui gali atrodyti, kad jis užsiima nelabai reikalingais dalykais, bet iš tikro visi tie nežymūs dalykai atveda jį prie pasikeitimo.

Nesustokime! Mūsų maži bandymai, skirti savęs tobulinimui, kaupiasi ir transformuojasi į naują kokybę. Mums atrodo, kad dirbame su kūnu, bet galutinis rezultatas - keičiasi mūsų sąmonė. Mes valome kūną ir dirbame su emocijomis, sustabdome minčių srautą, atsikratome baimių, o visa tai padės suvokti viena: kūnas yra iliuzija, jis - nuomonių ir koncepcijų rinkinys. Bet tai nereiškia, jog mes turime jį ignoruoti ar atmesti. Mūsų pareiga - juo rūpintis! O kaip tai daryti, papasakota šioje knygoje.


  • Autorius: Dalia Petrauskaitė
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 108
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094088582-BR

Parašykite atsiliepimą apie „Efektyvūs organizmo valymo būdai (knyga su defektais)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie pagalbą sau, gydymą namuose

Dalia Petrauskaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Efektyvūs organizmo valymo būdai (knyga su defektais)“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Efektyvūs organizmo valymo būdai (knyga su defektais)“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Efektyvūs organizmo valymo būdai (knyga su defektais)“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Efektyvūs organizmo valymo būdai (knyga su defektais)“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dalia Petrauskaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Efektyvūs organizmo valymo būdai (knyga su defektais)“ perkama kartu