TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Egzotiški patiekalai

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 1.54 SoldOut

Knygos "Egzotiški patiekalai" aprašymas

Vert. Jovita Staškevičiūtė.
Knygoje rasite receptų patiekalų iš egzotiškiausių pasaulio kampelių - Indijos, Tailando, Indonezijos, Šiaurės Afrikos, Viduriniųjų Rytų. Neišvykdami iš namų išmoksite pagaminti valgius su tikrais egzotiškų kraštų priedais. Patiekalai pagal jų gaminimo sudėtingumą suskirstyti į tris kategorijas - 1, 2, 3. Nustebinkite artimuosius pietų ir vakarienės egzotika.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Egzotiški patiekalai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Receptų knygos

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Egzotiški patiekalai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Egzotiški patiekalai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Egzotiški patiekalai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Egzotiški patiekalai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Egzotiški patiekalai" perkama kartu