0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Eiliuotos pasakos. Neringa

Kaina internetu: 0,99 €
Kaina knygyne: 1,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (51%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-30 0.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Eiliuotos pasakos. Neringa" aprašymas

Eiliuota pasaka apie Neringą.


Legendos pasakoja, kad neatmenamais laikais, kai po miškus dar tebeklaidžiojo laumės ir miškiniai, kai Baltijos jūros vėjus gainiojo galingasis dievas Bangpūtys, kunigaikščiui Karvaičiui gimė ilgai laukta dukra, kurią jis pavadino Neringa. Neringa užaugo ne tik graži ir išmintinga, bet ir tikra milžinė! O tai, ką ji nuveikė, žmonės dar iki šiol mena...Parašykite atsiliepimą apie "Eiliuotos pasakos. Neringa"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Eiliuotos pasakos. Neringa", kurį parašė Birutė Lenktytė-Masiliauskienė. Siūlome ne tik išsamų "Eiliuotos pasakos. Neringa" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Birutė Lenktytė-Masiliauskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Eiliuotos pasakos. Neringa". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Eiliuotos pasakos. Neringa" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Eiliuotos pasakos. Neringa" perkama kartu