TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Elektronika, I d. Diskretieji elementai

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 6.26 SoldOut

Knygos "Elektronika, I d. Diskretieji elementai" aprašymas

Mokomoji knyga skiriama elektronikos inžinerijos ir telekomunikacijų dieninių bei neakivaizdinių studijų studentams, studijuojantiems elektroniką ir atliekantiems šios disciplinos laboratorinius darbus. Leidinyje nagrinėjami puslaidininkinių komponentų fizikiniai veikimo pagrindai, diodų, lauko bei dvikrūvių tranzistorių, tiristorių struktūros, veikimo principai, charakteristikos, parametrai, matematiniai modeliai ir atstojamosios grandinės, elektroninių įtaisų triukšmai.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Elektronika, I d. Diskretieji elementai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Elektronika, I d. Diskretieji elementai", Edvardas Ibenskis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Edvardas Ibenskis su knyga "Elektronika, I d. Diskretieji elementai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Elektronika, I d. Diskretieji elementai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Edvardas Ibenskis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Elektronika, I d. Diskretieji elementai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Elektronika, I d. Diskretieji elementai" perkama kartu