Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Elektroninis verslas: pardavimas ir finansinės priemonės (nenauja, labai geros būklės)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 8.4 SoldOut

Knygos „Elektroninis verslas: pardavimas ir finansinės priemonės (nenauja, labai geros būklės)“ aprašymas

Leidinys skirtas studijuojantiems vadybą, rinkodarą, elektroninio ir tarptautinio verslo integracijos į pasaulinę ir Europos Sąjungos rinką ypatumus, besidomintiems elektroninėmis ryšio, moderniomis mokėjimo ir kitomis finansinėmis priemonėmis, taip pat svarbiais elektroninio verslo operatyvaus aptarnavimo klausimais.Parašykite atsiliepimą apie „Elektroninis verslas: pardavimas ir finansinės priemonės (nenauja, labai geros būklės)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vadybos knygos

Lina Sodžiutė, Vytautas Sūdžius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Elektroninis verslas: pardavimas ir finansinės priemonės (nenauja, labai geros būklės)“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Elektroninis verslas: pardavimas ir finansinės priemonės (nenauja, labai geros būklės)“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Elektroninis verslas: pardavimas ir finansinės priemonės (nenauja, labai geros būklės)“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Elektroninis verslas: pardavimas ir finansinės priemonės (nenauja, labai geros būklės)“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lina Sodžiutė, Vytautas Sūdžius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Elektroninis verslas: pardavimas ir finansinės priemonės (nenauja, labai geros būklės)“ perkama kartu