0

English for correspondence students. Part 2


Šiuo metu neparduodama

Knygos "English for correspondence students. Part 2" aprašymas

Leidinyje pateikiami tekstai apie jaunimo gyvenimą, studijas, karjeros perspektyvas, verslo korespondenciją, Europos Sąjungą. Kiekvieno skyriaus pabaigoje pateikiamas leksinis ir gramatinis pratimas, gramatikos santrauka. Leidinys skirtas visų fakultetų studentams neakivaizdininkams, studijuojantiems anglų kalbą 5-uoju lygiu.

Parašykite atsiliepimą apie "English for correspondence students. Part 2"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą English for correspondence students. Part 2, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Aurelija Paulauskienė, Jūratė Zdanytė ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Aurelija Paulauskienė, Jūratė Zdanytė ir kt. su knyga English for correspondence students. Part 2 jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga English for correspondence students. Part 2 patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Aurelija Paulauskienė, Jūratė Zdanytė ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą English for correspondence students. Part 2 palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "English for correspondence students. Part 2" perkama kartu