Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Etninė tapatybė lietuvių akademinėje muzikoje

Kaina: 10,59 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 10.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Etninė tapatybė lietuvių akademinėje muzikoje" aprašymas

Monografijoje „Etninė tapatybė lietuvių akademinėje muzikoje“ nagrinėjama etninės tapatybės idėjos išraiška lietuvių akademinėje muzikoje nuo XX a. pr. romantinės muzikos kūrimo pavyzdžių iki XXI a. postmodernizmo ir neomodernizmo.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Etninė tapatybė lietuvių akademinėje muzikoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Etninė tapatybė lietuvių akademinėje muzikoje", Virginija Apanavičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Virginija Apanavičienė su knyga "Etninė tapatybė lietuvių akademinėje muzikoje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Etninė tapatybė lietuvių akademinėje muzikoje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Virginija Apanavičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Etninė tapatybė lietuvių akademinėje muzikoje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Etninė tapatybė lietuvių akademinėje muzikoje" perkama kartu