⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Fantastiniai gyvūnai 2. Grindevaldo piktadarystės. Originalus scenarijus

4.9
(8 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 12,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-26 Agnė

Jeigu patinka Haris Poteris patiks ir ši istoriją! Rekomenduoju


2022-08-31 12.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Fantastiniai gyvūnai 2. Grindevaldo piktadarystės. Originalus scenarijus" aprašymas

Hario Poterio autorės J. K. Rowling knyga „Fantastiniai gyvūnai. Grindelvaldo piktadarystės: originalus scenarijus“ – tai antroji pasakojimo apie fantastinius gyvūnus dalis.

Pirmosios dalies „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ pabaigoje galingasis juodasis burtininkas Gelertas Grindelvaldas buvo sugautas. Amerikos Magiškojo Kongreso burtininkai su talentingo burtininko Njuto Miglapūčio pagalba sulaikė piktąjį Grindelvaldą. Tačiau jam pavysta pasprukti!

Gelertas Grindelvaldas siekia vienintelio tikslo – kad pasaulį ir visas gyvas būtybes valdytų tik grynakraujai burtininkai. Ir niekas daugiau. Jis renka šalininkus, kad visi drauge galėtų pasiekti šį niekingą tikslą. Tiesa, ne visi nutuokia, kokie yra juodojo burtininko tikrieji kėslai.

Albas Dambldoras bando užkirsti kelią Grindelvaldo planams ir vėl kreipiasi į savo buvusį Hogvartso mokinį, talentingąjį Njutą Miglapūtį. Šis sutinka pagelbėti net nenutuokdamas, kokie pavojai šį kartą jam gresia. Njutas drauge su alchemiku Nikolu kuria kovos planą, jie pasiryžę ne šiaip pasipriešinti Grindelvaldui, bet galutinai jį nugalėti.

Nepaprastoje istorijoje „Fantastiniai gyvūnai. Grindelvaldo piktadarystės“ meilė ir ištikimybė patiria begalę išbandymų, o nesutarimų draskomame burtininkų pasaulyje tikrinami net artimiausi draugai ir šeimos nariai.

Abi J. K. Rowling knygos apie fantastinius gyvūnus yra originalūs scenarijai, o pagal juos sukurtus filmus galima pamatyti didžiuosiuose ekranuose. Njuto Miglapūčio vaidmenį filme atlieka Oskaro laureatas Eddie Redmayne, Albą Dambldorą vaidina Jude Law, o juodąjį burtininką Gelertą Grindelvaldą – Johny Depp.

Knyga „Fantastiniai gyvūnai. Grindelvaldo piktadarystės“ - antroji serijos dalis, planuojama, kad iš viso bus sukurti penki tokie scenarijai ir nufilmuotos penkios kino juostos.

J. K. Rowling (Joanne Rowling, g. 1965 m.) – britų grožinės literatūros rašytoja, išgarsėjo kaip fantastinių apysakų apie berniuką burtininką Harį Poterį autorė. Prieš tapdama rašytoja, J. K. Rowling dirbo tyrėja ir sekretore „Amnesty International“. Rašytoja yra prisipažinus, kad išgyveno gana sunkią paauglystę, kai sirgo jos mama, o su tėčiu santykiai visiškai nesusiklostė. Autorė yra sakiusi, kad Hario Poterio draugės Hermionos personažą ji kūrė prisimindama save, kai buvo vienuolikos.

J. K. Rowling šiuo metu yra viena turtingiausių Didžiosios Britanijos moterų. Knygų apie Harį Poterį iš viso parduota per 500 milijonų kopijų, jos verčiamos į daugiau nei 80 kalbų, o septyni filmai uždirbo 6,4 milijardus dolerių.


  • Pavadinimas originalo kalba: FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD
  • Autorius: J. K. Rowling
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090136119
  • Vertėjas: Elžbieta Kmitaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2022-01-26

Jeigu patinka Haris Poteris patiks ir ši istoriją! Rekomenduoju

2022-01-03

Labai patiko

2021-09-22

Super!!! 5/5

2021-09-16

labai rekomenduoju paskaityti, patiks kiekvienam mėgstančiam fantastikos knygas

2021-09-14

Man labai patiko, esu didelė fantastikos ir burtų gerbėja. Tad ši knyga, man didelis atradimas, tikrai ne vieną skaitytą knygą iš fantastikos žanro ar per daug perspausta, ar per daug vaikišką, ar siužetas nuvalkiotas ir neįdomus.. Todėl ši knyga, buvo tikra atgaiva ir atradimas, nuoširdžiai rekomenduoju :)

2021-08-26

Gavau dovanų per gimtadienį, labai patiko

2021-04-26

O man patiko viskas šioje knygoje! Nuo pradžios iki galo.

2021-04-20

Nežinau, vis dar negaliu pasakyti, kad labai patiko. Turiu minty, kam skaityti scenarijų, kai gali tiesiog pažiūrėti filmą, pagal tą scenarijų parašytą. Na, bet J. K. Rowling gerbėjams ir ši knyga paliks įspūdį. Kitoks formatas turi žavesio.

Parašykite atsiliepimą apie "Fantastiniai gyvūnai 2. Grindevaldo piktadarystės. Originalus scenarijus"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Fantastiniai gyvūnai 2. Grindevaldo piktadarystės. Originalus scenarijus", kurį pristato J. K. Rowling. Siūlome ne tik išsamų "Fantastiniai gyvūnai 2. Grindevaldo piktadarystės. Originalus scenarijus" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido J. K. Rowling. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Fantastiniai gyvūnai 2. Grindevaldo piktadarystės. Originalus scenarijus". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Fantastiniai gyvūnai 2. Grindevaldo piktadarystės. Originalus scenarijus" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Fantastiniai gyvūnai 2. Grindevaldo piktadarystės. Originalus scenarijus" perkama kartu