0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Finansinių investicijų ir investicinių projektų vertinimas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Finansinių investicijų ir investicinių projektų vertinimas


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 15.99 SoldOut
Knygos "Finansinių investicijų ir investicinių projektų vertinimas" aprašymas

Monografijoje "Finansinių investicijų ir investicinių projektų vertinimas" apibrėžiama investicinė aplinka ir pagrindiniai investavimo instrumentai, pristatomi klasikiniai investicijų vertinimo metodai, analizuojamas investavimo procesas ir jo valdymas, atskleidžiami investavimo sprendimų priėmimo ypatumai, nagrinėjamas investicinio portfelio formavimas ir valdymas, pateikiami pasaulinės investavimo rinkos bei šiuolaikinės projektų investavimo rinkos analizės rezultatai.

Autorės taip pat nagrinėja praktinius investicinių projektų finansinio ir ekonominio vertinimo pavyzdžius, išskiria pagrindines rizikos ir jautrumo analizės atlikimo subtilybes bei pateikia patarimų pradedantiesiems investicinių projektų rengėjams ir vertintojams.Parašykite atsiliepimą apie "Finansinių investicijų ir investicinių projektų vertinimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Finansų ir investavimo knygos

Ligita Gasparėnienė, Jekaterina Kartašova parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Finansinių investicijų ir investicinių projektų vertinimas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Finansinių investicijų ir investicinių projektų vertinimas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Finansinių investicijų ir investicinių projektų vertinimas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Finansinių investicijų ir investicinių projektų vertinimas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ligita Gasparėnienė, Jekaterina Kartašova tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Finansinių investicijų ir investicinių projektų vertinimas" perkama kartu