0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Formų knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Formų knyga


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 5.19 SoldOut
Knygos "Formų knyga" aprašymas
1986 metais debiutavusio poeto septinta lyrikos knyga. A. Balbierius – ir fotografas, eseistas. Daugelį metų stebėtos gamtos realijos ir įžvalgos išradingai įformintos, tapusios harmoninga gamtinių ir būtiškų refleksijų vienove bei įdomios struktūros knyga.


Parašykite atsiliepimą apie "Formų knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Formų knyga, kurią skaitytojams dovanoja Alis Balbierius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alis Balbierius su knyga Formų knyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Formų knyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alis Balbierius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Formų knyga palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Formų knyga" perkama kartu