0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Fortepijono metodikos tradicijos ir dabartis

Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Fortepijono metodikos tradicijos ir dabartis


2021-07-31 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Fortepijono metodikos tradicijos ir dabartis" aprašymas

Siekdama priartėti prie šiuolaikinių fortepijono mokymo tendencijų, autorė išskyrė muzikinio mąstymo temą ir su ja susijusias skambinimo iš lapo, skambinimo iš klausos ir kūrinio eskiziško rengimo metodikas, rėmėsi Lietuvos ir kitų šalių fortepijono pedagogikos autoritetų mintims.

Knyga "Fortepijono metodikos tradicijos ir dabartis" skirta studentams pianistams, siekiantiems fortepijono pedagogo kvalifikacijos, taip pat pradedantiems mokytojams.Parašykite atsiliepimą apie "Fortepijono metodikos tradicijos ir dabartis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Muzikos, vizualiojo meno knygos

Liucija Drąsutienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Fortepijono metodikos tradicijos ir dabartis, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Fortepijono metodikos tradicijos ir dabartis aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Fortepijono metodikos tradicijos ir dabartis už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Fortepijono metodikos tradicijos ir dabartis? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Liucija Drąsutienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Fortepijono metodikos tradicijos ir dabartis" perkama kartu