0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Fortrano elementorius transportininkams

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 5.79 SoldOut
Knygos "Fortrano elementorius transportininkams" aprašymas

Fortranas (angl. FORTRAN – FORmula TRANslator) – termino „formulių vertėjas“ akronimas. Daug metų daugelis tyrėjų, inžinierių, mokslininkų ir programuotojų įvairiose šalyse programavo, programuoja ir programuos Fortrano algoritmine kalba. Tai normalu, nes Fortranas – pirmoji aukšto lygio algoritminė programavimo kalba, jau daugiau nes pusę amžiaus nuolat tobulinama ir naudojama pirmiausia tiksliesiems moksliniams ir inžineriniams skaičiavimams atlikti.
Mokomoji knyga parašyta bendradarbiaujant Vilniaus Gedimino technikos universiteto ir Nacionalinio aviacijos universiteto (Kijevas, Ukraina) dės­tytojams. Knygų apie Fortraną lietuvių kalba beveik nėra išleista, o išleistosios orientuotos į profesionaliųjų programuotojų rengimą.
Mokomosios knygos pavadinimo žodis „elementorius“ nurodo, kad leidinyje pateikiami tik pagrindiniai Fortrano algoritminės programavimo kalbos elementai. Taip pat aprašoma algoritmo samprata ir tipai. Glaustai aprašoma programinės terpės Microsoft Visual Studio ir kompiliatoriaus Intel® Visual Fortran sąsaja. Pateikta praktinė dalis – Fortrano algoritminės progra­mavimo kalbos taikymas matematikos ir transporto inžinerijos uždaviniams spręsti. Mokomojoje knygoje pateikta galbūt ir elementarių, bet veikiančių programų, iliustruojančių esmines kalbos galimybes.
Mokomoji knyga skirta transporto inžinerijos specialybės studentams, t. y. pradedantiems programuotojams, kurių pagrindinė veikla toli gražu nėra siejama su profesionaliu programavimu. Ši knyga pravers pradedantiems vartotojams – bakalaurantams, magistrantams, doktorantams, mokslo darbuotojams ir kitiems tyrėjams, sprendžiantiems taikomuosius techninius uždavinius, ypač jeigu tą patį veiksmą reikia atlikti daug kartų.Parašykite atsiliepimą apie "Fortrano elementorius transportininkams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Fortrano elementorius transportininkams, kurią skaitytojams dovanoja Andrii Bieliatynskyi, Olegas Prentkovskis, Rasa Prentkovskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Andrii Bieliatynskyi, Olegas Prentkovskis, Rasa Prentkovskienė su knyga Fortrano elementorius transportininkams jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Fortrano elementorius transportininkams patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Andrii Bieliatynskyi, Olegas Prentkovskis, Rasa Prentkovskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Fortrano elementorius transportininkams palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Fortrano elementorius transportininkams" perkama kartu