0

Gamybininko vadovas. Kaip įgyvendinti apribojimų valdymo pokyčius?

  • Nuolaida knygai -36%
5.0
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 26,99 €
Kaina knygyne: 41,99 €*
Sutaupote: 15.00 € (36%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
2012-10-09

man pravertė :)

Informacija

Gamybininko vadovas. Kaip įgyvendinti apribojimų valdymo pokyčius?

  • Leidėjas: Rgrupė
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 253
  • ISBN ar kodas: 9789955689140

2020-11-30 26.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gamybininko vadovas. Kaip įgyvendinti apribojimų valdymo pokyčius?" aprašymas

Versle beveik visi žino Apribojimų teoriją (Theory of Constraints – TOC), savo laiku sukėlusią tikrą revoliuciją verslo valdymo srityje. Ją sukūrė Eli Goldrattas ir aprašė savo novatoriškoje knygoje „Tikslas“. Ši teorija dažnai suprantama neteisingai. Tėra labai mažai žmonių, mokančių ją įgyvendinti gamybinėje organizacijoje. Galite rasti daug knygų apie tai, kaip ji veikia, tik labai mažai apie tai, kaip įdiegti pokyčius.


Knyga „Gamybininko vadovas. Kaip įgyvendinti Apribojimų valdymo pokyčius?“ parodo jums, kaip atsakyti į klausimą „Ką mano versle reikia pakeisti, kad jis taptų sėkmingesnis?“


Parašyta Marko Woeppelio, vieno iš geriausių Apribojimų valdymo specialistų, ši knyga yra vienintelis išsamus Apribojimų teorijos nuoseklaus įgyvendinimo gamybinėje organizacijoje vadovas. Ji vienu metu yra ir vadovas, ir parankinė knyga, apimanti logistikos, kainodaros ir rodiklių sistemas. Autorius pateikia išsamų įgyvendinimo kontrolinės aprašymą, pavyzdines politikas ir procedūrų dokumentus. Jis paaiškina įgyvendinimo proceso loginį pagrindą ir įgyvendinimą pailiustruoja realiomis „Karo istorijomis“.

„Gamybininko vadovas. Kaip įgyvendinti Apribojimų valdymo pokyčius?“ su jo patarimais ir pavyzdžiais pateikia išmėgintą įgyvendinimo metodą ir parodo trumpiausią kelią į sėkmę.

Jame rasite daug medžiagos, procedūrų ir politikų, padėsiančių jums išvengti brangių klaidų ir paspartinti jūsų įgyvendinimo procesą.
2012-10-09

man pravertė :)

2012-10-09

gera knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Gamybininko vadovas. Kaip įgyvendinti apribojimų valdymo pokyčius?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gamybininko vadovas. Kaip įgyvendinti apribojimų valdymo pokyčius?, kurią skaitytojams dovanoja Mark Woeppel. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Mark Woeppel su knyga Gamybininko vadovas. Kaip įgyvendinti apribojimų valdymo pokyčius? jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gamybininko vadovas. Kaip įgyvendinti apribojimų valdymo pokyčius? patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mark Woeppel. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gamybininko vadovas. Kaip įgyvendinti apribojimų valdymo pokyčius? palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Gamybininko vadovas. Kaip įgyvendinti apribojimų valdymo pokyčius?" perkama kartu