0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gamybininko vadovas. Kaip įgyvendinti apribojimų valdymo pokyčius?

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -36%
Kaina internetu: 26,99 €
Kaina knygyne: 41,99 €*
Sutaupote: 15.00 € (36%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2012-10-09

man pravertė :)


2021-11-30 26.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gamybininko vadovas. Kaip įgyvendinti apribojimų valdymo pokyčius?" aprašymas

Versle beveik visi žino Apribojimų teoriją (Theory of Constraints – TOC), savo laiku sukėlusią tikrą revoliuciją verslo valdymo srityje. Ją sukūrė Eli Goldrattas ir aprašė savo novatoriškoje knygoje „Tikslas“. Ši teorija dažnai suprantama neteisingai. Tėra labai mažai žmonių, mokančių ją įgyvendinti gamybinėje organizacijoje. Galite rasti daug knygų apie tai, kaip ji veikia, tik labai mažai apie tai, kaip įdiegti pokyčius.


Knyga „Gamybininko vadovas. Kaip įgyvendinti Apribojimų valdymo pokyčius?“ parodo jums, kaip atsakyti į klausimą „Ką mano versle reikia pakeisti, kad jis taptų sėkmingesnis?“


Parašyta Marko Woeppelio, vieno iš geriausių Apribojimų valdymo specialistų, ši knyga yra vienintelis išsamus Apribojimų teorijos nuoseklaus įgyvendinimo gamybinėje organizacijoje vadovas. Ji vienu metu yra ir vadovas, ir parankinė knyga, apimanti logistikos, kainodaros ir rodiklių sistemas. Autorius pateikia išsamų įgyvendinimo kontrolinės aprašymą, pavyzdines politikas ir procedūrų dokumentus. Jis paaiškina įgyvendinimo proceso loginį pagrindą ir įgyvendinimą pailiustruoja realiomis „Karo istorijomis“.

„Gamybininko vadovas. Kaip įgyvendinti Apribojimų valdymo pokyčius?“ su jo patarimais ir pavyzdžiais pateikia išmėgintą įgyvendinimo metodą ir parodo trumpiausią kelią į sėkmę.

Jame rasite daug medžiagos, procedūrų ir politikų, padėsiančių jums išvengti brangių klaidų ir paspartinti jūsų įgyvendinimo procesą.

  • Autorius: Mark Woeppel
  • Leidėjas: Rgrupė
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 253
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955689140

2012-10-09

man pravertė :)

2012-10-09

gera knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Gamybininko vadovas. Kaip įgyvendinti apribojimų valdymo pokyčius?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Gamybos knygos

Mark Woeppel parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gamybininko vadovas. Kaip įgyvendinti apribojimų valdymo pokyčius?", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gamybininko vadovas. Kaip įgyvendinti apribojimų valdymo pokyčius?" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gamybininko vadovas. Kaip įgyvendinti apribojimų valdymo pokyčius?" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gamybininko vadovas. Kaip įgyvendinti apribojimų valdymo pokyčius?"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mark Woeppel tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gamybininko vadovas. Kaip įgyvendinti apribojimų valdymo pokyčius?" perkama kartu