0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Toyota gamybos sistema. Tolyn nuo masinės gamybos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Toyota gamybos sistema. Tolyn nuo masinės gamybos


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 21.99 SoldOut
Knygos "Toyota gamybos sistema. Tolyn nuo masinės gamybos" aprašymas

T. Ohno faktiškai sukūrė Toyota kompanijos “pačiu laiku” gamybos sistemą,šiandien žinomą, kaip Toyota gamybos sistema arba Lean Manufacturing, o ši knyga yra realus tos sistemos aprašymas. Knygoje nuosekliai aprašoma, kaip atsirado šios sistemos poreikis, kaip ji buvo pradėta kurti ir diegti; dabar ją kopijuoja kompanijos visame pasaulyje. Jei niekada anksčiau nenagrinėjote Just-In-Time (“pačiu laiku”) metodo, tai jums bus įvadas į jį, žemiausias jos suvokimo lygis. Jei esate įsigilinę į jį, pamatysite, kaip rutuliojosi Ohno mintys, suvoksite šį metodą aukštesniu lygiu. O jei esate nagrinėję japonų valdymo kultūrą, tai joje rasite dar daugiau... Ši knyga yra, taip sakant, žodžiai iš pirmų lūpų.


  • Autorius: Taiichi Ohno
  • Leidėjas: Rgrupė
  • Išleidimo metai: 2005
  • Knygos puslapių skaičius: 204
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-9682-6-5

Parašykite atsiliepimą apie "Toyota gamybos sistema. Tolyn nuo masinės gamybos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Toyota gamybos sistema. Tolyn nuo masinės gamybos, kurią skaitytojams dovanoja Taiichi Ohno. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Taiichi Ohno su knyga Toyota gamybos sistema. Tolyn nuo masinės gamybos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Toyota gamybos sistema. Tolyn nuo masinės gamybos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Taiichi Ohno. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Toyota gamybos sistema. Tolyn nuo masinės gamybos palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Toyota gamybos sistema. Tolyn nuo masinės gamybos" perkama kartu