0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

"...gloria mundi"

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -62%
Kaina internetu: 4,39 €
Kaina knygyne: 11,29 €*
Sutaupote: 6.90 € (62%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-01-26 Jonas

Šiuolaikiška, lengvai skaitoma, įtraukianti į veiksmą.


2021-09-30 4.39 InStock
Į krepšelį

Knygos ""...gloria mundi"" aprašymas

Naujasis Vygando Ostrauskio romanas „...gloria mundi" yra „Sic transit..." tęsinys, kita vertus, jį galima skaityti kaip savarankišką kūrinį.

Vaizduojamos Mintautų savivaldybės ir jos aplinkos žmonių aistros: bekompromisė meilė ir karjerizmas, neištikimybė ir intrigos.

"Jolita slypėjo Arūno pasąmonėje, todėl jis niekaip negalėjo nurimti - toks chaosas galvoje, kad net gėdingų minčių kyla, ir ne tik - dar blogiau - maldavimas: Sugrįžk, Jolita, pradėkim vėl viską iš pradžių - žinau, kad tu kito neturi, dar neturi, o ir aš -nieko; atsisakyčiau Rimantės, tuoj. Niekas ji man, tik tau paerzinti. Nebekankinkim vienas kito, sugrįžk ir kada nors pasidžiaugsim įveikę didžiulę krizę. Išsigando tos sumaišties galvoje, išsigando tokio savęs, sugriežė dantimis, suspaudė kumščius, kad net krumpliai pabalo, ir vėl pasidavė neapykantos, pykčio, keršto svaiguliui: Pakasiu tą Klaipėdos šliundrą!.. Žinojo, kad Jolita turi už ką jį niekinti, todėl kaip įmanydamas niekino ją pats: ir mintyse, ir pokalbiuose apie ją.
Įveikęs silpnumo akimirkas, niekad niekam nebūtų prisipažinęs, kad liūdi ir kad būtent liūdesys virsta įsiūčiu.
(...) Pagaliau reikėjo priimti galutinį sprendimą dėl skyrybų, - Balynas jokios iniciatyvos nerodė, tik toliau kerštaudamas pradėjo nemokėti bankui įmokų už paskolą, - ir Jolitą netikėtai užplūdo toks skausmas ir tokia neviltis, kad neišmanė, ką daryti. Aplink - abejingas pasaulis, laukiantis įdomybių - kaipgi Balynienei viskas susiklostys? Kaupiasi pyktis, permišęs su juodu grauduliu. Nesinori pažiūrėti į veidrodį - veidas negražiai apsiniaukęs. Bijojo apkalbų, kad Balynienei stogas važiuoja - dabar jau tvirtai įsitikino, kad vizitas pas psichologę buvo klaida, ir Arūnas puikiai tuo naudojasi, kurdamas tarp pažįstamų jos, kaip psichės, įvaizdį, - atsigirdo ir tai.
(...) Nesileido Balyno pakeliama, priešinosi kaip įmanydama, tuo pat metu klausėsi, ar neišgirs policijos sirenos, galop ji suūksėjo - dar toli toli, bet tai suteikė Jolitai papildomų jėgų. Neleido Balynui išsivaduoti, atsitraukti nuo jos, kol pagaliau atsidarė durys ir Jolita pamatė uniformines kelnes. Tada suspiegė, tarsi visą kūną raižytų skausmas.
- Gelbėkit, spardo!.. Sutrenkė nosį!.. - verkė tikromis ašaromis. Tik dabar Balynas suvokė, kad įkliuvo. Išsilaisvino, atsitraukė nuo Jolitos.
- Bjaurybe! - net matant policininkui būtų jai spyręs, bet šis taip į jį pažvelgė ir pasukinėjo lazdą, kad Balynas suprato: nereikia, ir taip jau blogai... Tarpduryje stovėjo ir moteris policininkė, pasišlykštėjimo iškreiptu veidu."


  • Autorius: Vygandas Ostrauskis
  • Leidėjas: Kauko laiptai
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 244
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098092660

2020-01-26

Šiuolaikiška, lengvai skaitoma, įtraukianti į veiksmą.

Parašykite atsiliepimą apie ""...gloria mundi""

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą ""...gloria mundi"", kurią skaitytojams dovanoja Vygandas Ostrauskis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vygandas Ostrauskis su knyga ""...gloria mundi"" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga ""...gloria mundi"" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vygandas Ostrauskis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą ""...gloria mundi"" palikti ir jūs.

 


Dažnai su ""...gloria mundi"" perkama kartu