0

Gydomieji žaidimai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Gydomieji žaidimai

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2002
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9955-424-73-7

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Gydomieji žaidimai" aprašymas
Šią knygą parašė ikimokyklinio amžiaus vaikų pedagogė, žaidimų terapijos specialistė ir medicinos mokslų garbės daktarė Ivonny Lindquist, savo gyvenimą skyrusi sergantiems vaikams. Savo darbais ji atskleidė žaidimų svarbą. Net ir sunkiai sergančius ir neįgalius vaikus žaidimai gali veikti taip palankiai, kad jie pradeda daryti pažangą. Bet knygoje rašoma ne tik apie žaidimus, – lygiai tiek pat dėmesio skiriama pačios autorės požiūriui į vaikus – į žmones.

Parašykite atsiliepimą apie "Gydomieji žaidimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gydomieji žaidimai, kurią skaitytojams dovanoja Ivonny Lindquist. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ivonny Lindquist su knyga Gydomieji žaidimai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gydomieji žaidimai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ivonny Lindquist. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gydomieji žaidimai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Gydomieji žaidimai" perkama kartu